Receta Gatimi

kerkese per forumin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Mentor_gv
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Gostivar
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  kerkese per forumin

  kam nje kerkes dhe nje nder kohe eshte mire te preferohet...
  bisedohet ne linkun Programe per shkarkim.... nese mundeni me be nje link te vecant per kerkesa dhe Ndihme per programet... se keshtu te dhe kerkesat edhe progamet jane ne nje vend dhe eshte pak me e komplikuar....

  Me Respekt...
  Mentor_gv

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: kerkese per forumin

  Suport me te detajuar per programe mund te gjesh ne faqen perkatese te tyre, ketu mund te gjesh keshilla apo sygjerime mbi programet me te perdorur nga perdoruesit. Nqs keni ndonje kerkes ne veēanti mund te kryhet ne hapesiren perkatese. http://www.lirenti.com/forumdisplay.php?f=23
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 07-02-2009 mė 12:32 AM.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Mentor_gv
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Gostivar
  Postime
  6
  Reputacioni
  0

  Re: kerkese per forumin

  ok ate e di lale po e shoh se nuk me ke kuptuar... hyn ne forum programe per shkarkim shih sa vete kerkojne ndihme dhe kerkesa... poa nuk mund te beni nje link si eshte ajo Lajmerime.. ftoni mikun tuaj

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Do ishte dicka e mire per ne, nese do jepnit nje opsion ku mund te postojme pamje, video ose powerpointe, qe i kemi ne kompjuterat tane, pasi mund te jene materiale me vlere ose gazmore ne te njejten kohe.

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Do ishte dicka e mire per ne, nese do jepnit nje opsion ku mund te postojme pamje, video ose powerpointe, qe i kemi ne kompjuterat tane, pasi mund te jene materiale me vlere ose gazmore ne te njejten kohe.
  Ekzistojne te gjitha hapesirat e nevojshme per te gjitha keto qe ke shkruar.
  Thjesht kontrolloji pak me mire kategorite dhe lexo pershkrimin rreth tyre.

  Nese do te mesosh dicka konkretisht mund te ndihmojme duke te treguar hapesire perkatese.

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  nqs mundesh te m'i tregosh keto kategorite, do me beje nder, se un
  nuk po i gjej dot...... flm

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  nqs mundesh te m'i tregosh keto kategorite, do me beje nder, se un
  nuk po i gjej dot...... flm
  Me thuaj cfare do te fusesh dhe ti them une nje nga nje.

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  disa powerpointe, pasi nese i hedh thjesht me tekst u humbet lezeti.......

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18
  Se harrova, dhe foto.......

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Talking Per te vendosur imazhe ne forum

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga girl08 Lexo postimin
  Se harrova, dhe foto.......
  Per foto mund te perdoresh adresen http://images.lirenti.com duke futur foton nga kompjuteri juaj dhe me pas kopjon KODI PER FORUM

  Shiko ketu site veprosh: http://www.lirenti.com/showthread.php?p=33294

  Me pas vjen ketu te dritare postimit dhe e kalon kodin (paste/incolla/kalo)  Per file PPS shiko ketu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video Guida pėr Forumin
  Nga vaaldr1n nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-04-2013, 10:45 PM
 2. Problem me forumin
  Nga 3r1k0 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 09:10 PM
 3. Ndihme - Si ta bej si ju forumin?
  Nga Kujta nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-05-2009, 10:39 PM
 4. Komente per forumin
  Nga nina nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 06:29 PM
 5. Si tė pėrdorim forumin...
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-05-2007, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė