Receta Gatimi

POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE

  POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE QE U NDA NGA JETA PAK DITE ME PARE.

  Ē'ishte vall` ky lajm` i zi
  Shkolla jon` ka ren` ne qetsi
  Mesuese Diana mungon sot ne shkoll`
  Zemra e saj pushoi pergjithmone

  Historin` ne ēant` e mbaj
  Nga miqesia dhe shoqeria
  Shkolla jone ne shandan
  Edhe zilja s`bie dot

  Ngrehu, ngrehu ti mesuese
  Ngrehu, ngrehu sot gjith` shkolla po te pret
  Ku e le ti shkollen edhe punen
  Ku i le dy vajzat edhe burren

  Dhe ky dheu po te lendon
  Mbi trupin e njome rendon
  Lamtumire pse na dhe
  Nuk mendove dy vajzat ku i le...

  Ngrehu, ngrehu ti mesuese
  Ngrehu, ngrehu sot gjith` shkolla po te pret
  Ngrehu, ngrehu ti o mama
  Pa ty jet` per vajzat me nuk kaaaaaaaa................

  Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu...
  4 Dhjetor 2008.
  Kushtuar mesuese Dianes qe aq fort e donja dhe me mbeshteste per cdo problem ne lenden time te preferuar. Andi.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE

  Ngushellime per mesuesen, na vjen vertet keq!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE

  O Andi ngushellimet e mia per mesuesen tende u prehte ne paqe
  Por jeta i ka keto padrejtesira shpresoj qe te kaloj shpejt ajo dhimbje qe ke ne shpirt me respekt Shqiptaringavlora

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e andi_pg
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  Pogradec
  Postime
  45
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: POEZI KUSHTUAR MESUESES SIME TE HISTORISE

  SHUME FALEMINDERIT. PER GEZIME TJETER HERE.
  FALEMINDERIT EDHE NJE HERE RENIX DHE SHQIPTARINGAVLORA.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ngushllime Andi

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Sa te dua o mesues
  ti je rreze drit per mua
  Abc ti ma meson
  drejt dituris mua me dergon

  Jam e lumtu se te kam
  te respektoj si bab e nana
  sa her un do lexoj
  cdo her ty dot kujtoj


  keta e ma shkru per diten e mesuesit kur isha ne klasen e 4 .

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ngushellimet e mija !

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Me vjen shume keq per mesuesen. Ngushellime

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Me vjen shume keq per mesuesen. Ngushellime
  flm mesues ishte dhe e ken vra gjat luftes

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Miku i zemres sime....
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 10:13 AM
 2. Poezi kushtuar nga zemra ime per TY
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 03-06-2011, 11:40 AM
 3. Poezi Kushtuar Njė Tradhtares!
  Nga Bl3R0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-12-2010, 06:46 PM
 4. Poezi kushtuar Babit....
  Nga Erinaa nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-08-2010, 03:32 PM
 5. ELANKO POEZI - Poezi nga Elda Kokoneshi
  Nga EMAUS nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2009, 10:33 PM