Nje e mete e femrave


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 43
 1. #21
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Receta Gatimi

  Mmmmmm....ka nje te mete qe nuk ka te sosur....mendon me shume per mirqenien e familjes,shoqerise,punes se sa veten e saj....kur ka kohe te lire....thote:,,,,uuuuu qenkam dhe une...si me kishte dal nga mendja?.....

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Ahhh sikur te kishin 1 te mete

 3. #23
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  _ konsiderojne jeten si skene ,ku rolin kryesor duan ta luajne gjithmone , gje qe nuk behet !

 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  qe linden femra...

 5. #25
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  femrat kur lindin skan te meta ,te meta jane vetem etiketimet e shoqerise ndaj tyre e i detyron te jene kaotike si ne emocione ashtu dhe veprime

 6. #26
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  po ku kan te meta femrat ore.. jeni ne terezi ju?

 7. #27
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  qe objektiv kane te dominojne nje dite mashkullin, sa do e larget apo e parealizueshme te jete ..

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  kundershtoj automatikisht shprehjen tende Landi....sepse femrat as qe i marrin parasysh meshkujt...e jo me te harxhojne nje dite nga koha e tyre per te lodhur hapat pas tyre...hahahahahaha (shaka)....se e kam thene une...jane nje e keqe e domosdoshme

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  kundershtoj automatikisht shprehjen tende Landi....sepse femrat as qe i marrin parasysh meshkujt...e jo me te harxhojne nje dite nga koha e tyre per te lodhur hapat pas tyre...hahahahahaha (shaka)....se e kam thene une...jane nje e keqe e domosdoshme
  dhe un jam kunder thenje se landit landi me i kujdesshm mor djal me femra ato jan vet jeta po e meta e tyre eshte se besojn shum

 10. #30
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  kundershtoj automatikisht shprehjen tende Landi....sepse femrat as qe i marrin parasysh meshkujt...e jo me te harxhojne nje dite nga koha e tyre per te lodhur hapat pas tyre...hahahahahaha (shaka)....se e kam thene une...jane nje e keqe e domosdoshme
  sikur me mashkullin qe e ben te lumtur pafund te jete ,ne nje xhiro do kujdest me finese per te rene ne sy .,kjo s'ha diskutim ..

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  dhe un jam kunder thenje se landit landi me i kujdesshm mor djal me femra ato jan vet jeta po e meta e tyre eshte se besojn shum
  nese femra qenka vete jeta ,mashkullit cfare i bie te jete? ....ah se me kujtove dicka "trupi im prej katundari te thekur qe leron mbi shpinen e grave te dhena per ...!!"

 11. #31
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ato llafet pa vend sikur ti rrallonin pak mire do benin

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  sikur me mashkullin qe e ben te lumtur pafund te jete ,ne nje xhiro do kujdest me finese per te rene ne sy .,kjo s'ha diskutim ..

  - - - Updated - - -  nese femra qenka vete jeta ,mashkullit cfare i bie te jete? ....ah se me kujtove dicka "trupi im prej katundari te thekur qe leron mbi shpinen e grave te dhena per ...!!"
  hahahahah ha diskutim se s'bene...sepse mashkullit nuk i hyn ne pune lumturia per te rene ne sy...qe perkrah ka nje vajze te mire...thjesht ndihet mire....po edhe ai qe nuk eshte i lumtur jam i bindur se e bene....

 13. #33
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  qe i duket vetje sikur jan me te zgjuara se meshkujt

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  qe i duket vetje sikur jan me te zgjuara se meshkujt
  Femrat Olsen nuk vuajn te duken me te zgjuara se meshkujt...jane meshkujt qe e kerkojne me ngulm kete!!!...Femrat vuajne vetem te kene nje jete normale si te gjitha qeniet e gjalla...pa rremuj...pa fjale...por te qete...

 15. #35
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Kane dicka ne mendje ,dhe do ta marrin se sben ,packa se mund te paguajne edhe cmim per zgjedhjen e bere ...

 16. #36
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qe eshte shum temperamente

 17. #37
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ...Femra nuk ka nje te mete...por eshte totalisht e till....eshte shume budallacke....shkurt muhabeti...e verber...dhe shurdhe....

 18. #38
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Femra nuk ka nje te mete...por eshte totalisht e till....eshte shume budallacke....shkurt muhabeti...e verber...dhe shurdhe....
  moj mos ke ngatrru titullin ti mendon se je duke fol per meshkuj

 19. #39
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Nder shum te metash qe kan , mendoj se flasin pak shumm

 20. #40
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  moj mos ke ngatrru titullin ti mendon se je duke fol per meshkuj
  hahahahhaha jo moj rrushe nuk i kam ngaterruar....sepse nuk para me ndodhe te ngaterroj asgje....jam esell per c'do veprim hahahahahaha...eshte e vertet vetem se nuk na vjen mire!!!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-07-2013, 02:39 AM
 2. Zvogėlohet jetėgjatėsia e femrave japoneze
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2012, 12:22 AM
 3. Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-03-2012, 09:11 PM
 4. Kafe pėr shėndetin e femrave
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2010, 12:40 AM
 5. BUKURIA E FEMRAVE SHQIPTARE
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2007, 06:22 PM