Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com

  Receta Gatimi

  Te gjithe antaret, jane te lutur te bejne kujdes gjate lojrave dhe te mos perdorin ofendime dhe sharje ne deklaratat e tyre post fitore.Per cdo antar qe thyen rregulloren e forumit do te meren masa nga funksionaret administratore te forumit.

  Faleminderit per mirekuptimin.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com

  shum gabim kjo!!! ben mire qe te vendosesh edhe emrat e tyre dhe po te jete nevoja te merren masa te rrepta.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 04-02-2009 mė 10:32 AM.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Lajmėrim pėr anėtarėt e komunitetit Lirenti.com

  Erlind nuk eshte e nevojshme te ve emrat, mjafton te vesh ne zonen e lojrave te shikosh dhe e gjen se cili nga fitimtaret perdor fjale te pista dhe ofeza.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga EMAUS; 04-02-2009 mė 10:32 AM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Plymouth, ngordh macja e komunitetit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-01-2010, 08:39 AM
 2. Lajmerim Per Graden Mbreti Lojrave
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 04-01-2010, 01:46 PM
 3. Krijimi i njeriut sipas Komunitetit musliman
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 09:07 PM
 4. Llogari Rapidshare Premium Falas per Anetaret e Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-03-2009, 08:00 PM
 5. LAJMERIM PER MBLEDHJE NE DREJTORI!!!
  Nga daku323 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 09:38 AM