Mesazh dashurie pėr tė dashurin/ren tuaj!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1

  Re: SMS pėr personin qė dashuroni (italisht)

  Receta Gatimi

  per zemren time genen nga arkitetki fierak i them se e dua shum dhe nuk ka cast qe te mos mendoj per te

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Perse edhe sot dielli nuk shkelqen?

  A thua se si une mungesen tende e ndjen?

  Te lutem mendo pak ne mua, dhe ne zemren tende ruaje nje vend per mua.... sepse une....sepse une........

  ........UNE TE DUAAAA

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Perse edhe sot dielli nuk shkelqen?

  A thua se si une mungesen tende e ndjen?

  Te lutem mendo pak ne mua, dhe ne zemren tende ruaje nje vend per mua.... sepse une....sepse une........

  ........UNE TE DUAAAA

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJETA ka edhe shum surpriza per ty.

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ku jane se zor se po i shoh,hahahahaha

  mbase edhe ka,nuk i dihet........njeriu ecen duke shpresuar

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...me mungon....

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  edhe pse nuk je ketu me mua, ti je gjithmone ne zemren time

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si e quani me perkedheli te dashurin/en tuaj?...
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 28-10-2012, 05:28 PM
 2. Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 24-09-2012, 08:01 PM
 3. Nje mesazh..
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 17-07-2012, 10:11 AM
 4. E keni tradhetuar ndonjehere te dashurin/dashuren tuaj?
  Nga EMAUS nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 25-06-2009, 10:45 PM