Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentinin?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentinin?

  Receta Gatimi

  Sic e dini qė 14 shkurti ėshtė dita e tė dashuruarve, por jo vetem.
  Eshtė dhe nje ditė qė mund tė dashurosh.

  Te gjithė ata qe janė tė dashuruar dhe e festojnė, preferojnė tu bėjnė dhurata njeri-tjetrit.
  Ato mund te jenė lule, parfum, bizhuteri, rroba te ndryshme etj. Disa te tjerė
  preferojnė tė dalin tė hanė sė bashku nė ndonjė restorant, disa tė dalin pėr kafe,
  dhe disa tė tjerė nė disko.

  Por mos harroni, se disave u pėlqen qetėsia, ndoshta buze detit, dikush mund tė shkojė ne kinema
  pėr tė parė njė film, pse jo dhe teatėr.

  Ka pastaj disa tė tjerė si puna ime dhe e shumė tė tjerėve qė punojne deri vonė, por prapė ska gjė, dashuria festohet ēdo ditė

  Mos te harrojmė ata qė dashurojnė, pa e ditur tjetri, apo ndoshta dashurojnė dikė duke qėnė larg dhe duke mos mundur
  ta shprehin dot kėtė dashuri. Uroj qė njė ditė kėta persona ta marrin mbrapsht kėtė dashuri.

  Ėshtė dhe njė kategori tjetėr njerėzish qė as duan tia dinė pėr kėtė festė. Pėr ata ėshtė njė ditė rutine si gjithė ditėt e tjera.

  Dhe mė tė fundit janė ata qė janė vetėm dhe nuk janė tė dashuruar me askėnd

  Ju uroj kėtyre durim dhe shpresoj qė 14 Shkurti i vitit tjetėr tė mos ti gjejė vetėm! Jo thjesht qė tė kenė dikė sa pėr tė thėnė e pėr tė kaluar kohėn, por uroj qė tė gjejnė njeriun e duhur e tė pėrshtatshėm qė zemra e tyre kėrkon.


  Ju cilės kategorie i pėrkisni?
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentin

  Kjo qe shkruajta me siper ishte vetem hyrja

  Le te futemi ne teme.

  Cfare dhurate ju bene per Shen Valentinin?
  Po ju cfare dhurate bete?

  Si kaluat etj.....

  Une jam akoma ne pritje te dhurates....

  Dhuraten qe do ti bej? Nje pulover shume te bukur..... sapo e bleva juve po ua them te pareve

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentin

  Sa mire , i paske gjetur ,
  deri tani asgje ne vije, gjumi kishte mbizoteruar ketej nga mua,
  pas pak po dal ne qender me pa ndonjegje per dhurate simbolike per shoqerin...

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentin

  Do na i thuash ate dhuraten simbolike qe bleve apo e ke sekret?

 5. #5
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentin

  bracialet / byrzylyk shume te vecant per dy shoqet e mia

  si po kaloni me festen

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė dhurate bėtė, dhe cfarė ju bėnė, pėr Shėn Valentin

  Lirenti, shume dhurate e mire duhet te kete qene

  Pse ore dy shoqe ke ti uuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  I nxore te palarat

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare i bene njerzit te ndryshojne ne jete
  Nga lettas nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 02:53 PM
 2. Cfare mendon se te bene te vecante?
  Nga florianVod nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2012, 08:15 PM
 3. Gezuar Shen Valentinin
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2010, 10:41 PM
 4. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 01:11 AM
 5. Ēfarė ėshtė per ju Shėn Valentini???
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2009, 10:45 PM