Receta Gatimi

[JAVA] Disa klasa ne java per chat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  [JAVA] Disa klasa ne java per chat

  Disa klasa te shkruajtura ne jave per ndertimin e nje chati.
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Re: [JAVA] Disa klasa ne java per chat

  a ka mundesi per te me dhene ndonje material te shkruar per te mesuar java ose html

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: [JAVA] Disa klasa ne java per chat

  Nqs e do italisht ky eshte i mire per fillestaret

  Java - mattone dopo mattone
  http://www.java-net.it/jmonline/introduzione/indice.htm

  ne anglisht Thinking in Java
  http://www.planetpdf.com/developer/arti ... entID=6632

  ky i dyti cik veshtire po sh i mire

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Re: [JAVA] Disa klasa ne java per chat

  shume faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Java magjike per femijet!
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 07:41 PM
 2. Java Script Fun
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 04-09-2010, 07:28 AM
 3. Ndihme ne JAVA
  Nga Evishqip nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-07-2010, 07:13 PM
 4. Shpjegimi i JAVA
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 07:11 PM
 5. Do te doja te dija si mund te beja nje java chat ?????
  Nga sajmircepa nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-05-2007, 08:38 PM