Rezultati i sondazhit: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

Votuesit
22. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gazetar

  1 4.55%
 • Mėsues

  2 9.09%
 • Sportist

  1 4.55%
 • Aktor

  1 4.55%
 • Biznesmen

  3 13.64%
 • Teknik

  0 0%
 • Shkrimtar

  0 0%
 • Politikan

  2 9.09%
 • Inxhinier

  4 18.18%
 • Punėtor i thjeshtė

  2 9.09%
 • Tjetėr

  6 27.27%

Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 24
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Receta Gatimi

  Ēfarė profesioni do tju pėlqente te benit ne jetėn tuaj?

  Mua do me pelqente te isha drejtoreshe ne nje firme shume te madhe
  dhe te kisha mundesi te udhetoja ne shume vende te botes

  Shume kėrkesa kam

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  punetor i thjesht kerkoj...

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Sa mire spaske shume kerkesa ti

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Ju te tjeret me duket se doni te jeni dembela se sdashkeni ndonje profesion...

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Kapedan
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  7
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  profesioni im eshte luleshtar
  dhe me pelqen shum se jam ne kontakt
  me natyren.
  mund te me pelqente te isha bisnesmen,sportist,aktor etj.
  por jam realist me mjafton ate qe me ka dhene Zoti.
  me bo se me na ra naj lloto ndryshon puna

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Mua gjithmonė mė ka pėlqyer tė bėhem mėsues, kėshtu qė pėr kėtė votoj

  Ti, motėr Emaus, si shumė kėrkon dhe shiko se mos mbetesh si Lirenti dhe ti nė fund *

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erumahtar\";p=\"1787
  Mua gjithmonė mė ka pėlqyer tė bėhem mėsues, kėshtu qė pėr kėtė votoj

  Ti, motėr Emaus, si shumė kėrkon dhe shiko se mos mbetesh si Lirenti dhe ti nė fund
  Degjo, Lirenti ha buke gjithmone me profesionin qe ka

  Me ndihmen e Zotit gjithmone i kam arritur gjerat qe kame dashur ne jete, edhe pse jo.

  Te pakten nje sekretare e thjeshte do jem ne fillim, pastaj pak nga pak...

  Pse kot po i bej shkollat dhe po i mbledh diplomat une .... ha ha ha

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  MUA DO ME PELQENTE TE JEM BIZNESMEN E SIDOMOS ME BIZNESE NDERKOMBETARE QE TE KEM MUNDESI TE UDHETOJ SHUME
  POR SHIKOJ QE RRUGA QE KAM NISUR DO ME BEJ MENAXHER E JO BIZNESMEN

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  une do te doja te kisha vetem nje lokal, dhe ta flija mendjen. pra nje biznesmen i thjeshte.

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga genti23\";p=\"4400
  une do te doja te kisha vetem nje lokal, dhe ta flija mendjen. pra nje biznesmen i thjeshte.
  Bravo, ti je nje shqiptar tipik i thjeshte

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Une do te doja te behesha nje arkitekte me fame........deri tani,jemi pa fame <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_cry.gif\" alt=\"\" title=\"Crying or Very sad\" /> ........

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

  Kam mbaruar per Informatike, me pelqen Informatika, e ushtroj profesionin e Informatikes

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Si profesion me pelqen avokatia. Qe kur kam qene e vogel e kam patur enderr...
  Shpresoj te behem ne te ardhmen

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Une nuke dua te beje sanje peofesione se jame lodhure nga profesionet dua te rri large profesioneve me mire pa te ??:d

 15. #15
  *********e 20% Maska e ENGJELLUSHJA
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Ku flitet realiteti
  Postime
  205
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Farmaciste do me pelqente shume

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Inxhinier ky profesion me pelqen shum shum dhe kam deshir qe te ardhmen te behem dhe un Inxhinier

 17. #17
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Mua me pelqen profesioni qe kam...e adhuroj!...dhe nuk do ta nderroja me asgje ne bote...vetem se ne njerzit e planetit toke ahhahahha

  jemi shume te dhene pas te ardhurave...dhe per nje arsye apo per nje tjeter detyrohemi te bejme pune qe ofrojne me shume...si

  ekonomiste psh...por qe per fat te mire eshte thjesht ceshtje kohe...profesionin e vertet e adhuroj ne maksimum...

  Ne nje film shqipetare..dikush thonte..."eshte shume bukur te dhurosh dije...ti japesh dikujt nga bota jote"...

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  uaaaa.....si me paska shpetuar kjo tem muaa.....

  gjat femijris sime........kam pas qejf profesione te ndryshme.....kam pas qejf te behesha detektive.....o zot sa qejf e kisha ( dhe me jepet pak te them te drejten hihihi )
  kam pas qejf te behesha aktore............ pastaj ne fillimet e adoleshences kam pas qejf te behem avokate.......
  ama ajo qe me ka shoqeruar perher ka qen endrra per tu ber psikologe,......qe vazhdoj ta kem edhe sot ..... ( slash profesion pa prek dmth )

  asnjeher sme kish vajt ne mendje per profesionin qe realisht po ndjek tani.....AMA.......e kam marr me shum shum qejf prz......me shum pasion.....kurr sma merte mendja...po ja qe ndodh....dhe jam shum e lumtur per kte.......

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  votova aktor se profesioni qe m'pelqen nuk ishte aty lart i cekur!

  Me pelqen te jem IT-Specialist ose dicka si ReniX

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Do me pelqente te beja profesionin e mesueses

  - - - Updated - - -

  Sa i rendesishem eshte San Valentini per ju.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare po benit para 5 Minutash?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 10:03 PM
 2. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 983
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 09:09 PM
 3. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 4. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 07:08 PM
 5. Ēfare do te benit
  Nga tare nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 02:45 PM