Rezultati i sondazhit: Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?

Votuesit
22. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Gazetar

  1 4.55%
 • Mėsues

  2 9.09%
 • Sportist

  1 4.55%
 • Aktor

  1 4.55%
 • Biznesmen

  3 13.64%
 • Teknik

  0 0%
 • Shkrimtar

  0 0%
 • Politikan

  2 9.09%
 • Inxhinier

  4 18.18%
 • Punėtor i thjeshtė

  2 9.09%
 • Tjetėr

  6 27.27%

Ēfarė profesioni do tju pėlqente tė bėnit?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 24 prej 24
 1. #21
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Receta Gatimi

  Do doja te kisha nje profesion qe te me jepte mundesin te levizja sh shpesh nga nje shtet ne tjetrin.....mendoj se eshte puna ideale per kedo

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  pedagoge shume mire

 3. #23
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  C'do profesion qe te kenaq shpirterisht!...c'do profesion qe e bene me gjithe zemer!....por njerzit pergjithesisht jane ambicioze e te pa ngopur....zgjedhin aty ku fitohet me shume!...

  mesuesia eshte ajo cfare kam dashur gjithmone!...dhe do ta ushtroja me kenaqesi gjithe jeten!...

 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Programmer! Ose ndo1 profesion tjeter, por qe ka te beje me IT!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare po benit para 5 Minutash?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 227
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 10:03 PM
 2. Ēfarė profesioni i ofroni anėtarit sipėr?
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 983
  Postimi i Fundit: 12-12-2013, 09:09 PM
 3. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 06:26 PM
 4. Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 14-01-2013, 07:08 PM
 5. Ēfare do te benit
  Nga tare nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-02-2012, 02:45 PM