Receta Gatimi

Nje urim per festat me nje dicka te vecant


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e briken
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  tiran
  Postime
  115
  Reputacioni
  15

  Nje urim per festat me nje dicka te vecant

  Nje urim per festat me nje dicka te vecant , shikojeni vet edhe po deshet te lini komentin tuaj
  ju uroj gezuar festen e vitit te ri edhe ju ralizofeshin deshirat qe nuk ja u plotesoj viti qe kaloj urime urime edhe urime

  Kodi:
  http://alb-drejtesia.com/flash_prezantime/fryma%20e%20fundit.swf

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Nje urim per festat me nje dicka te vecant

  Urim shume i bukur ky Briken, te uroj te njejten gje dhe ty.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje pershendetje e vecant shkon per..
  Nga albanianboy nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 12-05-2020, 02:16 PM
 2. Ai thotė diēka, ajo mendon diēka tjetėr
  Nga PinkPrincess nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-09-2012, 12:32 AM
 3. Modele per thonje te vecant ne 3D - Nail Art
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-03-2012, 12:06 AM
 4. Si te keni nje Timeline te veēant ne Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-01-2012, 01:21 AM
 5. Parking pak i veēant!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2009, 07:45 AM