Vjershat per vitin e ri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Vjershat per vitin e ri

  Receta Gatimi

  Te gjithe ne kur ishim femije shoqeronim kartolinat me vjersha per ate feste. Une mbaj mend shume pak prej tyre.
  Ju mbani mend ndonje?????
  I rikujtojme se bashku

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Vjershat per vitin e ri

  Fryu era qe perjashta
  shkundi perdet e mendafshta
  mos kujto se te harrova
  kartolinen ta dergova.  Sikur boje te mos kisha,
  do ta prisja gishtin tim,
  dhe me gjakun qe pikonte,
  do te shkruaja kete urim!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Vjershat per vitin e ri

  Fryu era qe perjashta
  tundi perdet e mendafshta
  mos kujto se te harrova
  kartolinen ta dergova.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Vjershat per vitin e ri

  viti ir ri o viti i ri
  qfar dhuratash solle ti
  solla paqe lumturi
  per te bukuren
  SHQIPERI

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Vjershat per vitin e ri

  haha, kujtoja se i mbaja mend por hiē....i paskam harruar fare

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Vjershat per vitin e ri

  ja na erdhi viti ri
  sa jam i gezuar
  por si un e cdo femi
  pret per ta festuar
  bora zbardhi tej per tej
  fusha edhe male
  viti ri do te na gjej
  me kenge e me valle

 7. #7
  la la la

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Mir se vjen o viti i ri
  shkelqen bredhi me stoli
  plot me lodra i mbuluar !
  plot yje flakaruar
  lart ne maje ngjyra ngjyra
  tullumbacet sa te fryra
  rrotull bredhit jemi mbledh
  me gaz vallen per te hedh.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Vitin e Ri 2011!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 02-01-2011, 01:38 PM
 2. Me ke do ta festoni Vitin e Ri 2011!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-12-2010, 08:01 PM
 3. Audi A1 vitin e ardhshėm
  Nga aurel nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2009, 07:03 PM
 4. Gezuar Vitin e Ri 2009
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 02:23 PM
 5. Si e kaluat Vitin e Ri dhe ku?
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-01-2008, 11:25 PM