Receta Gatimi

Cili eshte ekipi juaj i preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  Pershendetje

  Besoj qe te gjtih e kemi nga nje ekip te cilin e simpatizojme dhe e shikojme me kenaqesi ne TV.
  Normalisht fitoret i presim me shume entuziazem ndesa humbjet me plotė zghenjim...

  Personlisht jam Tifoz i skuadres Gjermane -Bayern Munchen
  Qe ne femijeri te vogel pelqeja lojen e tyre ,andaj sod e asaj dite jam tifoz i Ēmendur i kesaj Skuadre..

  Tash lindė Pyetja: Tifozė te kujt jeni ju ,ose me mir te themi cili eshte ekipi i juaj i preferuar?

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  nuk e nderroj per asgje ne bot skuadren time te zemres
  GJERMANY

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga F-B-K
  nuk e nderroj per asgje ne bot skuadren time te zemres
  GJERMANY
  Paskemi diqka te perbashket...

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  hahaha me pelqen

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga F-B-K
  nuk e nderroj per asgje ne bot skuadren time te zemres
  GJERMANY

  Eshte dhe e imja

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  hey mima na doli dhe diqka e perbashket ne
  perveq femijeve

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  Simpatizoj per Shqiperi, Angli, Itali, Holland. Nder skuadra te serive Milan, Barcelona, M.Unided.

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  me te huajat jam me interin, me shtetet tifoj per italine por kam qene gjermane ne kohen e klismanit

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Cili eshte ekipi juaj i preferuar?

  tamam si kuklla...

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ekipi im i preferuar eshte BARCELONA sepse eshte e kompletuar ne gjithqka
  9 shkronja 5 ngjyra 1 legjende 1 histori 1 skuader skuadra jote skuadra ime skuadra jone eka emrin BARCELONE 4-ever the best

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  me italin jam. ndersa per clube. mbi cdo skuader kam milanin. pastaj neper shtet e tjera me meplqen valencia chelsea. borussia d. marseje.

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Te lumte Lettas .I bashkangjitem plotesisht mendimit tend.Skuadra e barcelones eshte unikale.Me kombetaret jam me spanjen,argjentinen , hollanden dhe shqiperine.

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35
  Levizja qe i ben topit Barcelona nuk e ben asnje skuader tjeter!


  por Milan eshte ne vendin e pare te listes time

 14. #14
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ups gabova

  qenka per EU

  @MOD
  shuaje kete post

 15. #15
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Jame me Realin, me vjen keqe per Barcelonen perse nuke e dorzon titullin ska me shpresa.

 16. #16
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Juventus.....

 17. #17
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  AC Mi​l​an

 18. #18
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Real Madrid!

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Shqiperia kuptohet, ajo nuk vjen ne pyetje fare !

  E si ekip i huaji eshte Barcelona

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  AC-Milan forever. kohte e fundit me ka tunduar shum edhe Real Madrit. sepse luajn futboll me zemer.. sidomos kunder Barcelones.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 02:00 PM
 2. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 11:51 PM
 3. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 08:42 AM
 4. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 07:12 PM
 5. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 27-03-2014, 05:30 PM