Cili eshte ekipi juaj i preferuar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 34 prej 34
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  kohte e fundit me ka tunduar shum edhe Real Madrit. sepse luajn futboll me zemer.. sidomos kunder Barcelones.
  hahaha A fitojne nuk e ceke ?

 2. #22
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ice dhe ti me barcelone eee...? ok ora shenon 1:28 minuta qe nga ky moment kemi lufte te hapur bashke ne kete drejtim... pranoj si kundershtare ne kete lufte te gjith tifozet e barcelones... FORCA REAL MADRIT. FORCA KAKA FORCA RONALDO FOCA BENZEMA.....

 3. #23
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  ice dhe ti me barcelone eee...? ok ora shenon 1:28 minuta qe nga ky moment kemi lufte te hapur bashke ne kete drejtim... pranoj si kundershtare ne kete lufte te gjith tifozet e barcelones... FORCA REAL MADRIT. FORCA KAKA FORCA RONALDO FOCA BENZEMA.....
  Paolo edhe pse jam milanist , realin poashtu e pelqej shum dhe do ta kesh nje ushtar me shum

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Milannn

 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Paolo edhe pse jam milanist , realin poashtu e pelqej shum dhe do ta kesh nje ushtar me shum
  ec aty keshtu xhtohen ushtaret e realit...

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahhaahha hajde se me keni zene vetem qe s`qenkan te tjeret online, se e shohim kur te mbushet forumi kush eshte me Barcen e kush me Realin

 7. #27
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahhaahha hajde se me keni zene vetem qe s`qenkan te tjeret online, se e shohim kur te mbushet forumi kush eshte me Barcen e kush me Realin
  Tani u mbush, une jame me Realin haha, na bej nje sondazh ku votohet me cilin ekip je qe ta shohim se me cilin ekip ka me shum tifoza.

 8. #28
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Me Barēen forewer.pėr sa i pėrket realit shume karagjoza mendjemedhenj e n uk bėjnė njė lojė tė bashkuar.Kjo dmth qė reali ka luftė brenda ekipit gjė aspak e mire.Nga ana tjeter udhehiqen nga inati gjė qė iu bllokon trurin.Ky eshte mendimi im.

 9. #29
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga alfa1993 Lexo postimin
  Me Barēen forewer.pėr sa i pėrket realit shume karagjoza mendjemedhenj e n uk bėjnė njė lojė tė bashkuar.Kjo dmth qė reali ka luftė brenda ekipit gjė aspak e mire.Nga ana tjeter udhehiqen nga inati gjė qė iu bllokon trurin.Ky eshte mendimi im.
  Me vjen keq prr mendimin tend mendoj se eshte i gabuar Reali me i miri ky eshte mendimi im.

 10. #30
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Tani u mbush, une jame me Realin haha, na bej nje sondazh ku votohet me cilin ekip je qe ta shohim se me cilin ekip ka me shum tifoza.
  po kjo do te ishte mire ! Por kam frike qe do ndahemi ne grupe pastaj kush me Barcen e kush me Realin

  1 Moderator mund ta hapi 1 sondazh ne kete teme

 11. #31
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Sa i pėrket kombėtareve,jam me Shqipėrinė kurse pėr pėr klube pėr Arsenalin.

 12. #32
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vetem Milan po lexoj jajaja

 13. #33
  i/e rregjistruar 10% Maska e kazinoportal
  Anėtarėsimi
  Feb 2014
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  23
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Edhe une mendimin e Paolos kam ......

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Juventus....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Cila eshte thenia juaj e preferuar?
  Nga smocking2 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 322
  Postimi i Fundit: 23-04-2019, 01:00 PM
 2. Cili ishte programi juaj i preferuar kur ishit femije?
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 10:51 PM
 3. Cili eshte Superheroi juaj i preferuar?
  Nga ReniX nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2014, 07:42 AM
 4. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 06:12 PM
 5. Cili eshte kengetari(ja) juaj e preferuar ??
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 27-03-2014, 04:30 PM