Futbollisti me i mirė Shqiptar ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Futbollisti me i mirė Shqiptar ?

  Receta Gatimi

  Sipas jush kush mendoni se eshte futbollisti me i mirė shqiptar qe luan ne kombetare..?

  Personalisht mendoj qe Lorik Cana eshte me i miri.. 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e F-B-K
  Anėtarėsimi
  Dec 2008
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: Futbollisti me i mirė Shqiptar ?

  per mua esht dhe mbetet ERJON BOGDANI

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Libri shqiptar me i mire per ju
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-08-2013, 12:14 AM
 2. Libri shqiptar me i mire
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 08:41 PM
 3. Vdes nė fushė futbollisti i Livornos
  Nga Erinaa nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-04-2012, 05:30 PM
 4. Aktori shqiptar vlersohet si aktori me i mirė
  Nga Mona nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-06-2010, 06:24 PM
 5. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
  Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM