Ēfare flokesh keni?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 43
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Negativ
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Vendndodhja
  Podujevė
  Postime
  135
  Reputacioni
  0

  Ēfare flokesh keni?

  Receta Gatimi

  Te tregojme secili nga ne se qfare flokesh kemi

  Personalisht i kam Floket e drejta te zeza. Po ju ?

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Ēfare flokesh keni.?

  Une i kam te drejta, te shkurtra dhe ngjyre te kuqe te erret (per momentin , me pelqen ta nderroj ngjyren e flokeve )

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Ēfare flokesh keni?

  Te shkurter te zinje te yndyrshem!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfare flokesh keni?

  un i kam te gjata, kafe dhe te drejta.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Ēfare flokesh keni?

  une floket i kam kaēurrela bjond

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: Ēfare flokesh keni?

  Une i kam floket ngjyre geshtenje

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Ēfare flokesh keni?

  Une kam flok normal te zeza dhe te shkrutra.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kam flok ngjyr kafe ne te erret edhe i kam dredha

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 20% Maska e Enkelejda_24
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  464
  Reputacioni
  14
  Flok te gjata dhe te zeza

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shum kacurrela te gjata dhe ngjyr geshtenj te hapur

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  une i kame tullac fare dhe kure dale i krehe gjithmone

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  floket i kam te gjat kacurrela te kaf

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Lucatonii
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  München
  Postime
  191
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Floket une i kam te gjata te zeza

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e florib
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Un iii Kamm te Drejta edhe BjOND...pOR me shum te mbyllura se bjondinat

 15. #15
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te zinje gjithe zbokth pak te gjata per nje cun por do ti shkurtoj

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  bisht kali si ronaldinho

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te gjata kacurrela kafe e erret.

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  te gjata
  te errta(dark brown)
  te dendura
  te renda haha.....

  nuk behen kacurela kollaj

 19. #19
  i/e rregjistruar 10% Maska e ada feline
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  12
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  me onde shuuumee te dendur te gjate ne mes te shpatullave bjonde

 20. #20
  i/e rregjistruar Maska e edita
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  1
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  i kam floket e bute te dendur ngjyr geshtenje te qelet(dmth. natyrale) te drejt me pelqejn shum ama i kam djeg duke i thar me fen dhe duke i drejtuar me shume se qe i kam ju keshilloj te mos perdorni keto

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė plani keni pėr nesėr?
  Nga Kliton nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 271
  Postimi i Fundit: 21-11-2014, 10:10 PM
 2. Test: Ēfarė personaliteti keni?
  Nga Altin111 nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 20-06-2013, 07:00 PM
 3. Cfare xhelozie keni?...
  Nga erinda nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 04:26 PM
 4. Cfare Smartphone keni ?
  Nga vaaldr1n nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 11-05-2011, 02:02 PM
 5. Cfare PC keni?
  Nga clesiano nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 11:22 AM