Anėsori i Real Madridit, Arjen Robben, ėshtė i ngazėllyer me golin e shėnuar ndaj Villarrealit, gol i cili edhe u solli tri pikė tė reja mbretėrve.“Besoj se ky ėshtė goli im mė i mirė me Real Madridin, megjithėse ne fituam pasi ēdokush nė ekip dha maksimumin. Gjėja mė e rėndėsishme ėshtė se ne shmangėm edhe disa lėndime tjera dhe u mbrojtėm shumė mirė dhe nuk pranuam gola”, ka thėnė Robben.

“Tash duhet ta pėrmirėsojmė sulmin dhe tė shėnojmė mė shumė gola, pėr t’i dhėnė ekipit mė shumė vetėbesim”, ka shtuar holandezi.

Ja dhe Videoja.
http://www.youtube.com/watch?v=jvGdFtqF_Go