Receta Gatimi

Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 245
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  35

  Ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Veshja juaj ne kete moment qe jeni duke folur

  mund ti shoqeroni dhe me foto....


  imja mbizoteron ngjyra si kafe, kemish (se jam ne pune) dhe pantalona kadife kafe erret

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e clesiano
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  36
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  jens te shpelara nje felp blu edhe atlete zeza...

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  bizhamka roze

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  pantallona te shkurtra sportive dhe nje bluze te bardh

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Rroba gjumi se eshte koha me fjet tani

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  une prapme bizhamka jam

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  une ndroj bizhamkat

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Edhe une me kemishe nate dhe bizhama, jam semure e sjam sheruar akoma

 9. #9
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"5925
  Edhe une me kemishe nate dhe bizhama, jam semure e sjam sheruar akoma

  Vishu se do ftohesh

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Pantallona trecerekshe, Bluze te bardhe me ca te shkrujtme, shapka te zeza.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Pizhama

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Rroba pune!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  pantallona te shkurtera dhe nje kanatjere

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  tutka dhe nje kanatjerke

 15. #15
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6026
  tutka dhe nje kanatjerke

  Cfar ngjyre i ke tutkat

 16. #16
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  gri dhe kanatjerka bojeqelli

 17. #17
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6038
  gri dhe kanatjerka bojeqelli
  Beji foto dhe na i trego te besojme

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  posi mo ja gati te behesh ti

 19. #19
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6048
  posi mo ja gati te behesh ti


 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ēfare jeni duke veshur nė kėto ēaste?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"6048
  posi mo ja gati te behesh ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 13 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Kenga qe je duke degjuar ne keto momente
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 2286
  Postimi i Fundit: 03-08-2018, 09:51 PM
 2. Cfare kishit veshur sot?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 95
  Postimi i Fundit: 01-08-2017, 04:12 PM
 3. Cfare po mendoni ne keto momente!!??
  Nga Alb-Angel nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 470
  Postimi i Fundit: 30-11-2015, 06:35 PM
 4. Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 09-03-2014, 09:53 PM
 5. Boxer, slip apo tanga, cfare kini veshur sot, po ngjyra?
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 12-06-2012, 10:42 AM