Barcaleta mbi bjondet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Barcaleta mbi bjondet

  Receta Gatimi

  Ēfare bejne 17 bjonde jashte hyrjes se nje pubi???????
  Presin bjonden e 18, sepse nuk lejohet hyrja nen 18.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e michele
  Anėtarėsimi
  Aug 2008
  Vendndodhja
  shume larg qe ketu, diku ne univers
  Postime
  52
  Reputacioni
  0

  Re: barcaleta mbi bjondet

  Ja dhe disa te tjera per biondet:


  Ku eshte e perbashketa midis nje bjondeje edhe nje shishe birre? - Te dyja jane bosh nga qafa e lart.

  Bisedojne dy bjonde.- Dje isha te mjeku per te bere testin e shtatzanise. Edhe? -pyet shoqja e saj me interesim.- A ishin pyetjet e veshtira?

  Perse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh? Sepse edhe mund t'i pihet, edhe jo!

  Perse bjondet nuk mund te shkruajne numrin 33? - Sepse nuk dine cilin numer te shkruajne te parin.

  - Si e kupton qe nje bjonde ka derguar e-mail?- Nga pullat qe ka ngjitur ne ekran te kompjuterit.

  - Cfare eshte nje gje budallaqe brenda nje gjeje te zgjuar ? - Nje bjonde brenda ne nje makine SMART.

  Pyet njeri shokun: - Si te duket nusja? - Ta kem ta ha dhe s'ngopem. Pas 10 vjetesh e pyet perseri. - Si shkon me gruan? - Ta kisha ngrene do kisha shpetuar.

  A e dini pse nje bjonde nuk ia nderron Pampersin bebes per 3 muaj? Sepse ne paketim eshte shkruar "Deri ne 8 kg".

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: barcaleta mbi bjondet

  Shume te forta te gjitha


 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e kristina
  Anėtarėsimi
  Jan 2009
  Postime
  34
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Re: barcaleta mbi bjondet

  ahahah

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: barcaleta mbi bjondet

  te bukura keto

  por nuk me rezulton kjo qe eshte shkruar ketu se une jam bjond

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: barcaleta mbi bjondet

  hahaha te lezetshme

  Por nuk ka gje o aurel ti nuk je femer

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: barcaleta mbi bjondet

  ishte nje bjonde dhe nje esmere. bjondja donte te shiste makinen sepse kishte shume kilometra 500000km. nejse vete tek makaniciani per ti ulur km, dhe mekaniciani ja beri 5000km. mbas disa ditesh bjondja takon esmeren. kjo e dyta i thote: akoma nuk e ke shitur makinen? bjondja pergjigjet: tani qe ka vetem 5000km do e mbaje per vete.


  SI ULEN 4 BJONDE NE 1 KARRIGE?

  E KTHEJN KARRIGEN SE PRAPTHI .......

 8. #8
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Shanca e Bjondines

  Ne nje kuiz special pėr Bjondina. Kur ti vjen rradha njanes per mu pėrgjigj ne pytjen sa bajin 3 herė 4 Bjondina thot: 7
  Gabim!!! I thot spikeri.
  Edhe ni shans, edhe ni shans! - Ja nisin me bertit Bjondinat.
  Mir, sa bojin 2 herė 4?
  Bjondina pi thot: 6
  Perseri Gabim! - Thot Spikeri
  Apet bjondinat : Edhe ni shans, edhe ni shans!
  Mir, sa bojin 3 herė 3!
  9 pėrgjigjet Bjondina.
  Edhe ni shans edhe ni shans - Ja nisin apet Bjondinat tjera

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahahah te bukra fare kto.

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Sidomos ajo e para ishte e bukur fare.......

 11. #11
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hahahaahhah....sa te bukra....ajo e para nje her....

 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?

  Qe te shohe veten si duket kur flen

 13. #13
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Pse bjondina kur meson del ne ballkon?
  Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht

 14. #14
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Testi i shtatzanise se bjondines

  Dje kesh me ba testin e shtatzanise po i thote bjondina bjondines tjeter dhe ajo ja ktheu:

  A ishin pyetjet e veshtira !

 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Bjondina testin e shtatzenise

  Dje e kam bere testin e shtatzėnisė po i thotė biondina biondinės, kjo tjetra i kthehet a kenė pyetjet e vėshtira?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta per te qeshur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:49 PM
 2. C'mendim ke pėr bjondet ?
  Nga Lirenti nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 27-10-2014, 01:29 PM
 3. Barcaleta +18
  Nga Arjol nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-03-2014, 09:01 PM
 4. Barcaleta by vini123
  Nga vini123 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 11:57 AM
 5. Barsaleta e humor me bjondet
  Nga Cuore RossoNero nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-12-2006, 09:06 AM