Per te qeshur


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 93
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Per te qeshur

  Receta Gatimi

  Vodafon ka filluar te trafikoje ne menyre moderne:
  -Sa me i shemtuar te jesh, aq me pak paguan.
  Urime...................
  Ju keni te drejte te flisni falas


  Nje majmun pyet te emen:
  "Pse jemi kaq te shemtuar?"
  Mamaja pergjigjet:
  "Ti je yll te keqen mami, se nuk ke pare ate qe po lexon tani!"


  Ka humbur nje gomar. I zoti ka vene 3000 euro shperblim per ate qe e gjen.
  Do me japesh 1000 euro, apo t'i them ku je?


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: per te qeshur

  te bukura keto
  por une nuk kam lexuar gje

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: per te qeshur

  NJOFTIM

  Jane arratisur 3 majmune nga kopeshti zoologjik i qytetit tim .
  njeri u gjend duke ngrene banane tjetri u gjend duke lozur kurse i treti u gjend duke lexuar kete mesazh !!!

  ( kam pak ndryshime sepse nuk e mbaj mend mire )

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: per te qeshur

  Ai erdhi tek ty dhe nxori veglen e tij.
  E futi brenda teje, derisa ty te doli gjak.
  Ti po dridheshe e tera... Normale.........
  Ishte hera e pare qe hiqje dhemballen.


  Ai ngadale i hapi asaj kembet. Ajo filloi te dridhej.
  Ai ia preku me lehtesi sisat. Ajo u qetesua.
  Ishte hera e pare qe milte nje lope.


  Sikur fytyra jote te zevendesonte diellin, kur te
  zgjohesha ne mengjes do te thoja:
  “Sa kohe e dhjere qenka sot”.


  Me ty e teprova shume. Bera nje gabim te shemtuar.
  Shpresoj qe nje dite te me falesh.
  Me dashuri, natyra.


  Si shpjegohet qe kur i bie telefonit tend,
  operatori del dhe me thote:
  “Mireseerdhet ne xhungel! Majmuni qe ju kerkoni per
  momentin eshte ne peme. Ju lutem telefononi me vone.”

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: per te qeshur

  therras nje shok ne telefon por nuk po u pergjigjte, dhe ne fund pergjigjet A.M.C-JA sherbimi per klientin majmuni qe po kerkoni per momentin eshte i pa disponushem.

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: per te qeshur

  Ti nje dite do te vdesesh e do tretesh,
  pastaj do behesh bar. Lopa do kaloje aty e do te haje, pastaj do te beje bajgen.
  Une do kaloj aty dhe do te te them:
  "S'paske ndryshuar fare."


  Ah......... Ti bere kur t'u ngul!
  U qetesove kur t'u shkul!
  Vendi pak te ishte fryre, sepse lengu te kishte hyre.
  Tulet prape do t'i shposh........
  nese bleten do ngacmosh!!!


  Zoti e shperndau zgjuarsine ne forme shiu........
  Po ti mo budalla, ate dite e gjete te hapesh ēadren????????


  Policia eshte ne kerkim te nje personi te pasur, te bukur e inteligjent!
  Ti lal s'e ke problem, po une ku te futem????

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  flm girl08 shum te bukura keto.

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Per t’u fshire duhen 2 peshqire:
  1-per b..... dhe 1-per fytyren.
  Ty te duhet vetem nje se i ke te dyja njelloj.


  Ne sallen e lindjes, doktori qe te priste,
  te pa 1 here b..... dhe pastaj fytyren.
  Me gezim u kthye nga jot eme: „Ej, i tha.
  Urime, se te kane lindur dy binjake.


  Me goje u perpoqe ta marresh, por nuk ia dole.
  Me dore vendose t’i hysh, por ishte e kote.
  Ah, more provim, qe s’te mora dot.


  Naten me yje te prita une ty, kanaēe te mblidhnim te dy.
  Prita deri sa doli hena, e kuptova qe s’te kishte lene nena.
  Pergjigje s’prita te me kthesh, hajde nenen ku ta kesh.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Keto qenkan ti dergosh me SMS ndonje personi qe e do fort fort haha

 10. #10
  2 milion spermatozoide,vraponin si te cmendur per te arritur ne token e premtuar.
  Njeri prej tyre ishte shkeputur mjaft nga te tjeret dhe u perplas i pari ne terrenin e bute..
  Ktheu koken me dhimbje pas dhe ju thirri shokeve:
  -Ketu ka tradheti burra!!!...kemi rene ne m*t

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  ja dhe ca te tjera:


  Afrohu, mos ki frike.
  Uli pantallonat dhe ulu mbi mua.
  Shfryhu sa te duash dhe kenaqu!!!!!!!
  E jotja perjete, WC-ja.


  Te dua. Dua te te heq trurin e te
  te shtrij ne krevat, te te bej te ndihesh
  e nxehte dhe e djersitur per 1 jave.
  Te pres i etur. Te puth gripi.


  Mami i tha te bijes:
  Nese nje djale te fut duart nga poshte;
  i thuaj MOS.
  Nese te prek lart; i thuaj ndalo.
  Po mami, tha goca:- ai me preku poshte e lart,
  e une i thashe MOS NDALO!!!!


  Era jote e gojes me trullos!!!
  Sa here e hap, vjen era qepe e kos.


  Me syte e tu te shndritshem, kujdes mos na verbosh:
  Nje ne Konispol, nje ne Vermosh.

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nje e moshuar shkon tek doktori dhe i thote ; dok. kam nje problem ,bej shume gaze por nuk kane as ere as zhurme ....Dok. i jep nje recete dhe e moshuara iken .
  Pas disa ditesh ajo kthehet por jo e kenaqur ...Doktor thote ajo , jo vetem qe nuk me kane ikur por tani mbajne ere sh.te keqe ....
  Mire thote dok. tani qe mundem te ēlirojme hundet do mundohemi te ēlirojme veshet ....

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: per te qeshur

  Te dua. Ti me ben te te dua cmendurisht, te pergjumen kur jam siper teje.
  Ti me ben te shoh endrra te bukura, kur jam me ty.
  TE DUA, o krevati im i dashur!!!!

  Merre embelsisht ne duart e tua dhe ferkoje.
  Me pas fute ne vrime dhe nese nukhyn, lepije pak me gjuhe...
  Nuk e kuptoj, akoma nuk ke mesuar te qepesh??????!!!!!

  Ne qiell, kishte shume engjej, dhe njeri prej tyre ishte shume i bukur.
  Te tjeret nga zilia u hodhen ne toke.
  U vrave zemra??????!!!!!!


 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  haha, kam qesh me lot

 15. #15
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  hahahah shum smut ahahah

 16. #16
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume te bukura te gjitha ha..ha..ha..ha
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 05-02-2009 mė 07:21 PM.

 17. #17
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  me ne fund i gjeta dhe keto te tjerat,
  se kisha kohe qe po i kerkoja:

  Ate nate, ishim kaq prane, saqe doja te rrija me
  ty tere naten, por nuk ndenja. Ika duke vrapuar.
  Aroma jote me ndiqte kudo!!!!!!
  U ktheva e te thashe:-"Mos ke bere gje por...?"  Krediti juaj u shtua me nje top m...
  Transferta u krye nga nr. qe te transferoi topi i m....
  Faleminderit qe perdoret m.. kredit!!!!!!!  Kur del, shoqet e mia te kane zili. Sapo te shohin, thone:
  "C'eshte ky klysh i zi?"  -Provoje, futet apo jo?????!!!!!!!
  Hajde njehere... Joooooo, s'me futet..........
  -Shtrengohu pak....
  -Ohhh, s'futet!!!!
  -Me fort...
  -Joo, se nxe.....
  Me jep nje kepuce tjeter te lutem!

 18. #18
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Mesuesi dhe Toto


  Ne klase ToTo ulet gjithmone ne rreshtin e pare.
  Mesuesi i kerkon nxenesve ti thone shembuj Eksitues
  Kafeja pergj. Natasha
  -Sh.mire thote Mesuesi
  Alkoli pergj. Pasha
  -Mire thote Mesuesi
  Nje grua lakuriq thote TOTO
  Mesuesi me nje ze te ashepr i thote : Neser ne mengjes dua te shoh
  tet ate , kam 2 llafe per ti thene .
  Te nesermen TOTO ishte ulur ne fund te klases.
  Mesuesi pyet
  - TOTO i the babait ?
  - Po
  -ē'fare tha pyet Mesuesi
  -Me tha qe: Nese Mesuesi yt nuk eksitohet me nje femer lakuriq dmth qe
  eshte Homoseksual . Ateher ,rri larg tij ....

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e rrugaci i vogel
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  166
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hahahahahahhahahahahahahh kam mbajtur barkun me dore me keto barsaleta

 20. #20
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Re: per te qeshur

  Po shtoj dhe ca te tjera:


  Kemben tende te vogel, e ke me nder.
  Sa here heq kepucen, te vjen ere si m.. i dhjere.

  Fytyren tende, sa e kam zili.
  Te teren e ke te mbuluar me krimba te zi.

  Dhembet e tu te tere, sa t'i kam zili.
  Nje e ke te bardhe, e tre te zi.

  Nese jeta te duket e erret, ti mos qaj.
  Nese jeta te duket akoma me e erret, ti prap mos qaj.
  Nese jeta vazhdon te jete akoma e erret, mos u bej idiot, po ndiz driten.

  Mos me prek me doren tende mizore.
  Mos me hap plage ne zemer.
  Ik, ik mi debile se me shkele kemben.

  Zoti krijoi Qiellin; shume te bukur.
  Krijoi Yjet; nje mrekulli.
  Zoti te krijoi ty; epo nje budallallek do ta bente dhe ai!

  Kur linde ti, te gjithe ne familje thoshin se do te beheshe shkenctar.
  Vetem gjyshi pati te drejte kur tha se do te ishe idioti i radhes.

  HOROSKOPI:
  Puna: Yjet te qeshin.
  Para: Yjet te qeshin.
  Seksi: Yjet po shkrihen se qeshuri.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 5 12345 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Barcaleta per te qeshur
  Nga aldo24 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 110
  Postimi i Fundit: 17-11-2014, 11:49 PM
 2. Thenie te zgjuara per te qeshur...
  Nga smocking2 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 10:43 PM
 3. Video per te qeshur
  Nga LAKJA nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 26-02-2008, 02:36 PM
 4. Prezantime per te qeshur
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 26-06-2007, 12:11 PM