Foto kafshesh shume te ēuditshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto kafshesh shume te ēuditshme

  Receta Gatimi

  Disa kafshe vertet te ēuditshme.

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Foto kafshesh shume te ēuditshme

  Vertete te ēuditshme , kjo e fundit ta shpifka...

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Foto kafshesh shume te ēuditshme

  nuk besoj se jane te verteta jane bere me photoshop

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Foto kafshesh shume te ēuditshme

  Shume te bukra po kjo ē"valle te jete
 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Re: Foto kafshesh shume te ēuditshme

  o klitono ky eshte urith o shoku

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e presioni
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Tetovƫ, Tetovo, Macedonia, Macedonia
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  cka ska ne natyrrrrrr!!!!!!

 7. #7
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

 8. #8
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13


  Gjithsesi mos u besoni te gjithave se midis tyre fshihet edhe photoshopi

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ja dhe disa kafshe te bukura
 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  te mira qenkan

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Peshku puffer eshte i njohur si peshku "Goditje" ose peshku "Zhabe" . Jeton ne ujerat e ngrohta bregdetare rreth botes. Peshku puffer eshte i njohur per pershtatjen unike dhe te vecante qe ka per te mbrojtur vetveten.


 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  per beter koka qiky peshk

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ngjan si top me ajer

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto shume te lezetshme me kafshe
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 17-01-2014, 11:23 AM
 2. Krijime tė ēuditshme me flokė njeriu (FOTO)
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-06-2012, 09:47 PM
 3. PC-ja po vdes, por shumė, shumė ngadalė!
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-10-2011, 04:49 PM
 4. Foto te cuditshme nga Google Earth
  Nga MAJDI nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-02-2010, 02:19 PM
 5. Pema e Krishtlindjeve :P ! Shume e cuditshme! :P
  Nga daku323 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-07-2008, 03:06 PM