Modifikimi i Profilit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e Aragon
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Modifikimi i Profilit

  Receta Gatimi

  Vura re se modifikimi i profilit ishte i pamundur, pasi eshte krijuar.

  Pra, nqs bej ndryshime, profili vazhdon te tregoje informacionin e vjeter.

  (Mos ka ndonje hile qe une nuk e di, apo eshte bug?)

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Modifikimi i Profilit

  Mund ta modifikosh profilin. Me sa pashe nuk kishte ndonje pengese.

  Rifreskimi i profilit tuaj mund te duket me pak vonese.

  Ne rast te kundert, provojeni ta rifreskoni pak me vone.

  Nese perseri hasni pengesa na njoftoni.

  Gjithe te mirat. :

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Modifikimi i Profilit

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Aragon\";p=\"1554
  Vura re se modifikimi i profilit ishte i pamundur, pasi eshte krijuar.

  Pra, nqs bej ndryshime, profili vazhdon te tregoje informacionin e vjeter.

  (Mos ka ndonje hile qe une nuk e di, apo eshte bug?)
  Pershendetje

  Flm qe kontaktuat

  Nqs keni vendosur datelindjen sakt modifikimi profilit per momentin nuk ka asnje problem,

  POR

  nqs nuk shikoni ndryshimet duhet:
  1. ose te fshini filet temporan te browserit tuaj.
  2.ose te shkoni ne fund te faqes dhe te klikoni mbi Siti ka depozuar cache. Kliko kėtu tė azhornoni depoziten(cache).

  ky site ka te integruar nje sistem cache per kursimin e bandes (bandwidth)

  flm

  gjithe te mirat

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Modifikimi i Profilit

  Edhe une kam probleme me modifikimin e profilit, dhe me hapjen e temave te reja, e kam provuar shume here dhe vazhdimisht por pa asnje rezultat, mund te me thuani xse ju lutem??????????!!!!!!!!!!!!!!!

  Provova edhe te fshija depozimin cache, po e njejta gje!

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Modifikimi i Profilit

  Scripti nuk ka nxjerr ndonje problem...

  Sigurohu qe hapat siper ti keni kryer sakt & provoni te shkeputeni nga portali/forumi me komanden LOGOUT/DILNI dhe na komunikoni rezultatin.

  flm


  EDIT
  Sigurohu qe pas modifikimeve ta shpetoni profilin.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Modifikimi i Profilit

  Renix une keto hapat qe ti me tregove siper i ndjeka te gjitha por probelmi eshte i njejti, nuk di c'te them, mbase varet nga koneksioni i internetit, tjeter arsyje smund te gjej?!................

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Modifikimi i Profilit

  Vana, provo te ndryshosh nje here ikonen personale...

  Ateher Kliko mbi Modifiko Profilin
  Pastaj shko ne fund dhe tek Zgjidh njė ikonė nga galeria: klik mbi "Shiko galerin"
  Kliko nje ikon ēfaredo dhe Kliko mbi "Zgjidh Ikonen"
  Pasi te kthej te profili Kliko Mbi Posto Mesazhin

  dhe me bej te ditur

  flm

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Modifikimi i Profilit

  Renix, e kam provuar edhe kete, por prap ikonen qe zgjedh nuk ma modifikon, prandaj akoka kam len ikonen baze!

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: Modifikimi i Profilit

  Do tiu lutesha ti plotesonit te gjitha hapesirat e domosdoshme

  Artikujt e shėnuar me * janė tė domosdoshėm.  beni kujdes sepse nqs keto jane bosh ose ne menyre jo te rregullt, profili nuk modifikohet me sukses


  *-Nofka nuk ndryshohet

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: Modifikimi i Profilit

  Ohhh Renix me ne fund ja dolem!!! Shume faleminderit!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paketa Office: Tutorial Word #8 - Modifikimi i hapesires anash ne nje dokument Word
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 02:37 PM
 2. Paketa Office: Tutorial Word #9 - Modifikimi i Shkronjes se Pare ne Paragraf
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-07-2012, 02:28 PM
 3. Modifikimi i hosts
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 04:14 PM