ATM-ja me e mire ne bote


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  ATM-ja me e mire ne bote

  Receta Gatimi

  Me qindra njerez vrapuan te heqin para nga ATM-ja qe u ēmend dhe nxirrte dyfishin e atyre qe i kerkoje. Qytetaret entuziast, lajmeruan menjeher shok edhe miq qe te vraponin edhe ata dhe te perfitonin nga mekanizmi i prishur.

  Kaluan plot 6 ore derisa pėrgjegjėsit e bankės te kuptonin se ēfare po ndodhte. ATM-ja ndodhej nė benzinaton e zonės sė Stretford tė Manēesterit dhe jo nė ndonjė nga bankat. Kur e kuptuan, lajmėruan se ishin mjaft tė zhgenjyer qė kaq shume njerez morėn para te huaja, por nuk do e ndjekin ēėshtjen ligjėrisht kundėr personave qė morėn parate.

  Eshte hera e dyte brenda javes qė ndodh ne kete zone ne ATM-te.

  [highlight=#FFFF40:2mjpmtw7]©lirenti.com[/highlight:2mjpmtw7]

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: ATM-ja me e mire ne bote

  A sikur te ishim dhe ne atje,ishalla ndodh dhe ktu tek ne dicka e tille.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Parfumet me te mire ne bote per femrat
  Nga erinda nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-10-2012, 10:12 AM
 2. Mirėsevini nė burgun mė tė mirė nė botė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 11:59 AM
 3. Skuadra me e mirė nė Botė 2011
  Nga Berii nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-05-2011, 04:09 PM
 4. Formacioni mė i mirė i dekadės nė botė
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 10:32 PM
 5. Nje britanik fiton punen me te mire ne bote
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-05-2009, 02:55 PM