Gafa njerėzore!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Gafa njerėzore!!!

  Receta Gatimi


  Ministri mbrojtjes izraelian , Amir Peretz. Gafa qe ka bere dhe Bush

  ja dhe nje tjeter nga ministri qe shikon larg


 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: Gafa njerėzore!!!

  Ky paska qene budalla fare.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Lojė njerezore
  Nga hamasi nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 02-03-2013, 07:32 PM
 2. Qeniet njerezore nuk i perkasin galaktikes sone!..
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 07:58 AM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-03-2011, 11:59 AM
 4. Gafa e BBC-sė: Moti minus 99 gradė Celsius
  Nga gjendar nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 18-12-2010, 10:07 AM
 5. Gafa gazetaresh
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-09-2008, 09:29 AM