Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...

  Receta Gatimi

  Kujdes kur fle gjumė dhe kė ke afėr, se asnjėherė smund tė dish se ēfarė mund tė bėjnė tė tjerėt ndėrsa ti e bėn gjumin tė qetė
 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...
 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...


 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...


  shume e habitshme vetem po ti kene dhe nga nje pako valium.
  me keto foto ke frik te flesh gjume.

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Re: Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...

  Boooooo... Vetme ne qene drru fare ne gjume se ska mundesi.

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: Kujdes kur fle gjumė... smund te dish ēfarė tė bėjnė...

  duhet te jen tape , se nuk ka mundesi ndryshe , qyqa , kurajo atyre per te heq gjithe ate shkrim mbi trup

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ahahahahahahaha shie qai edhe gjum tuj honger banane po ja kojka shum ahahahhhaha ku ma mir mos fljet me ndejt qut se qeshtu ahaahahhahahahah

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  HAahaha sa shoqeri e poshter

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  po ku i ke me bese shoqerise tani

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ne kena pas bo me kohe kto lloj gjojnash po jo kaq roncem si kta.
  kta jan dru me alkol qe nuk kan ndjer as gje.

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  edhe ato pak i paskan , se keshtu eshte kur e ben gjumin top e se vret mendjen per asgje.........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfarė bėni kur nuk ju flihet gjumė?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 208
  Postimi i Fundit: 12-12-2015, 01:17 PM
 2. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 01:19 PM
 3. Ēfarė mund tė bėjnė SmartTV-tė ?
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 20-07-2012, 09:33 PM
 4. Cfare bejne njerezit pasi fiken dritat?
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 02-04-2012, 02:31 PM
 5. Kujdes ēfarė kafe pini pas dite
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 10:43 AM