Rezultati i sondazhit: A keni kafshė shtėpiake?

Votuesit
51. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Qen

  7 13.73%
 • Mace

  10 19.61%
 • Lepur

  1 1.96%
 • Lopė

  1 1.96%
 • Gomar

  0 0%
 • Bagėti

  0 0%
 • Papagall

  4 7.84%
 • Kanarinė

  3 5.88%
 • Pula

  1 1.96%
 • Tjetėr

  3 5.88%
 • Nuk kam

  21 41.18%

A keni kafshė shtėpiake?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 69
 1. #21
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Receta Gatimi

  pse mor duaku u merzite ti? un nuk kam "hatermbajte"...

 2. #22
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Jo mi yllo! Mua nuk me ngel hatri asnjehere! Kiss per ty!

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e Flashi
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  51
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Pėrshėndetje,po edhe une nė shtepi e kam nje qen te vogėl dhe shum e dua,klm

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  per momentin nuk kam, po po mendoj te marr nje dobermann si ky ne foto (por te vogel sigurisht ne fillim )


 5. #25
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi Lexo postimin
  UN KAM PAPAGAJ POR DUA TE MARR NJE QEN TE RACES SE SLITAVE VDES MBAROJ PER NJE QEN TE TILLE
  PO NUK PO DI SI ME MUSH MENJEN PLAKES SE NUK I DO FARE NUK I SHEF DOT ME SY.
  POR GJITHSESI KUR TE BLEJ SHPIN TIME DO TA GJEJ RDHE NJE QEN TE TILLE.

  keto qente quhen Haski jane vertete te bukur por edhe te paster jo si pitbullet qe bejne gjithe vendin me jarge

 6. #26
  i/e rregjistruar Maska e flamur ademi
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo nuk kam dhe jnuk do te doja te kisha asnjehere

 7. #27
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  kurse une kame nje lope dhe nje viē te vogel.

 8. #28
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Une kam nje akuarium me peshq Tropikal shume te bukur.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 28-05-2009 mė 10:00 AM.

 9. #29
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Momentalisht nuk kam asnje lloj kafshe, por dikur kam patur.
  Ne fillim kam patur mace, por e larguam se e kishte alergji babi. Me vone morem nje lepur, por na iku. Ne fund morem nje peshk, por ia falem kusheririt, se na doli nga qejfi.

 10. #30
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Une kam 2 peshq te kuq , i moren se i ka qef ēuni
  Me duket se do marr nje mace # se eshte vjerra alergjike prandaj #
  hahahaha , bej shaka

 11. #31
  Jo nuk kam

 12. #32
  tung 10% Maska e vuglushe
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  prizren
  Postime
  35
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  une kafsh shtepiake kam mac qenush pula

 13. #33
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  maceeeeeeeeeeeeee i love cats .... mgjs edhe qent i kam sh qejf ....

 14. #34
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Kam pasur qen dhe mace, por tani skam.

 15. #35
  i/e rregjistruar 10% Maska e fjorii
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  15
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe une kam nje macok frikacak dhe llups

 16. #36
  i/e rregjistruar 10% Maska e mentor1993
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  Pejė /Kosov
  Postime
  51
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kam nje qen te llojit terrier me degjon per c`do gje qe i them e kam shum besnik prandaj thon miku me besnik i njeriut eshte qeni nuk e di perse po qeni im eshte unik

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un kam 1 Doberma akoma nuk i ka ber 1 vjec por eshte sa ky qe ka qejf Reni


 18. #38
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12

  Post A mbani kafshe shtepiake, dhe cfare konkretish ?

  Une kam mbajtur nje qen ne kohen e femieris ,tash nuk kam kurfar kafshe shtepiake

 19. #39
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Temen e bashkova me sondazhin aktual! Mos harro te votosh!

 20. #40
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  Kerkova se mos ka teme per kete ne Diskutime te pegjithsheme dhe ne kerkim i Avancuar nuk pash ,por na qenka nje e tille
  pa tjeter qe do votoj per Qen edhe qe per momentin nuk kam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:43 AM
 2. Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 05:06 PM
 3. Arsyet pse duhet ta mbani nje kafshe shtepiake!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 06:15 PM
 4. Sa kafshe arrini te gjeni?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 10:28 PM
 5. Itali, kafshėt shtėpiake shtojnė divorcet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė