Rezultati i sondazhit: A keni kafshė shtėpiake?

Votuesit
51. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Qen

  7 13.73%
 • Mace

  10 19.61%
 • Lepur

  1 1.96%
 • Lopė

  1 1.96%
 • Gomar

  0 0%
 • Bagėti

  0 0%
 • Papagall

  4 7.84%
 • Kanarinė

  3 5.88%
 • Pula

  1 1.96%
 • Tjetėr

  3 5.88%
 • Nuk kam

  21 41.18%

A keni kafshė shtėpiake?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 4 FillimiFillimi 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 41 deri tek 60 prej 69
 1. #41
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bela14
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Postime
  86
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Huhuhuhu sa pashe temen kafshe ne forum klikova direkt ... instiktii i interesit qe kam .. kamm nje macokk 3 vjec...porr ne pergjithsii kafshet i dua shume mendoj se paraqesin ate bote qe njeriu ne nje fare menyre nuk e paraqet dot ne menyre perfekte ..!!

 2. #42
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Une kam nje breshke, e cila eshte edhe uji edhe toke...

 3. #43
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Bela14 Lexo postimin
  Huhuhuhu sa pashe temen kafshe ne forum klikova direkt ... instiktii i interesit qe kam .. kamm nje macokk 3 vjec...porr ne pergjithsii kafshet i dua shume mendoj se paraqesin ate bote qe njeriu ne nje fare menyre nuk e paraqet dot ne menyre perfekte ..!!
  pse 3 vjece esht ber kiti ..si u rrit kshu , e lash te vogel e u be burr

 4. #44
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  I ngordh qeni, vret veten

  ja cfar ndodh kur lidhesh shum me kafshet

  Njė 44-vjeēar anglez i quajtur Steven Anderson vari veten, pasi u detyrua tė ēonte qenin e tij tek veterineri pėr njė injeksion vdekjeprurės, raportoi gjatė ditės e pėrditshmja "The Sun".

  Shofer kamioni, Anderson u gjet i varur nė njė pemė pranė shtėpisė sė tij, me trupin e pajetė tė qenit 7-vjeēar, pranė vetes.

  Njė mik i tij tha: “Qeni ishte gjithēka pėr tė, ishte si njė familje. Ėshtė e qartė se ai nuk e pėrballoi dot dėshpėrimin e humbjes sė kafshės dhe se e pati tė pamundur tė konceptonte jetėn pa tė. Ai ishte aq i dashuruar pas qenit, sa nė ēdo gjė qė bėnte shoqėrohej prej tij”.

  Kafsha ishte sėmurur pėrpara pak kohėsh nga njė sėmundje e pashėrueshme dhe njė injeksion vdekjeprurės ishte e vetmja mėnyrė pėr t’i kursyer disa javė dhembje, pėrpara vdekjes sė pashmangshme.

 5. #45
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  KJo eshte budallak me brir te mbysesh veten eshte mekat shum i madh...

 6. #46
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  aty po vdesin te rinj e ska vrar njeri veten ,,,e jo me per nje qen , apo edhe per nje mace ...

 7. #47
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Kuptohet se shkakton depresoj humbja e me te dashurve, ama jo te shkoj ne ate pik per kafsh te bej vetvrasje!

 8. #48
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Edhe familje e nje shokut tim i beri gjilperen vdekjeprurese te kafshes dhe mbati zi sikur ta kishte femij

 9. #49
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Edhe kjo ndodh, Aniston trajton qenin pėr depresion

  se nuk dua te hap tem tjeter ..kshu qe edhe kte po e postoj ktu


  Qeni i aktores Jennifer Aniston ėshtė duke u trajtuar tė veterinari pėr depresion. Ish aktorja e "Friends" ka qenė shumė e shqetėsuar pėr qenin e saj tė dashur Norman qė ishte zhdukur njė natė dhe pasi ėshtė kthyer ajo e ka dėrguar tė njė veterinar qė ėshtė i specializuar pėr qentė tė cilėt vuajnė nga depresioni.

  “Jen ėshtė shqetėsuar shumė pėr shėndetin mendor tė Normanit pas zhdukjes sė tij. Ai ishte kthyer i pėrlyer dhe ai mėzi e e ka njohur pronaren”, ka thėnė njė burim.

  “Ajo ka qenė e shqetėsuar pėr tė dhe thellėsisht e mėrzitur.

  “Veterinari i qenit Norman ka thėnė se ai ishte nė depresion dhe kjo ka shkaktuar qė ai mos tė sillet mirė edhe me pronarin”, ka thėnė ky burim.

  Veterinari ja ka dhėnė medikamentet qenit pėr depresion, mirėpo Jennifer shpreson qė terapia ti bėj mirė shėndetit tė tij.

  “Ajo shpreson qė t’ja mbush mendjen atij”, ka shtuar njė burim. “Njerėzit mund tė qeshin mė tė, por Norman nė tė vėrtetė ėshtė shoku i saj mė i mirė. Ajo nuk mund tė kujdeset shumė, ndėrkaq tani qeni ėshtė shumė i vjetėr”.

  Aniston shpenzon rreth 250 dollarė nė javė pėr terapi tė qenit tė saj.

 10. #50
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Si thoni te veme te gjithe nga 5 dollar per qenin e zonjes Aniston? Sa po vuan i shkreti...

 11. #51
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  un dakort jam ...shiko si esht katandisur , 30 kile qen ...kish filluar dhe bixhozin nga stresi ..

 12. #52
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Talking Tani qentė dhe macet, lahen ne lavatriēe  Do te lahen, shpėlahen, thahen, nė kohė rekord prej 33 minutash qente dhe macet. Al 'Pet World Joyful Hondą Al nė Tokio, njė dyqan me gjithēka qė nevojitet pėr kafshėt shtėpiake, ka bere vend dhe per lavatriēe pėr qentė.
  Makina speciale larėse, pak mė e madhe se njė furrė me mikrovalė ėshtė prodhuar nė Shtetet e Bashkuara, dhe ka gjetur treg tė rėndėsishėm nė Sol Levante ku biznesi rreth kafshėve shtėpiake ėshtė mė i madh.
  Shampoja nuk i irriton sytė, uji ka njė temperaturė konstante prej 35 gradė celsius.
  Tharja zgjat disa minuta pėr tė pasur nė fund njė qime tė butė
  Makina tė kėtij lloji janė aktualisht 10 nė tė gjithė Japoninė, por ėshtė tashmė kėrkesat pėr ta pasur njė tė tillė janė gjithnjė e nė rritje.

 13. #53
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  VLLAIN > : ( POR NUK E KA QE TE VOTOJ !!!! hahhaha..... shaka
  mua me pelqen shum te kem nje hamster
  por snuk

 14. #54
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Hamster mos eshte mi? se nuk eshte ne sondazh

  Labe, blije ate lavatriēen siper, pas paku do shtohen pjestaret

 15. #55
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  poooooooooooo keshtu e kam pasur 1
  eshte shume i bukur & jane shume te zjuar , vetem mos te hiki nga kafazi se nuk len kabull pa keputur

 16. #56
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un kam nje Qen

 17. #57
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  un para shum vitesh mora 1 mace dhe pastaj u shtuan vet ato sa vinte numri edhe 12 mace

 18. #58
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Jo nuk kam as nje kafsh

 19. #59
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  tani kam nje macok...

 20. #60
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga bessy Lexo postimin

  poooooooooooo keshtu e kam pasur 1
  eshte shume i bukur & jane shume te zjuar , vetem mos te hiki nga kafazi se nuk len kabull pa keputur
  jo ishalla !

  Gjene qe e kam me me shume urrejtje kjo dhe miu :$ (mos u ofendo )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:43 AM
 2. Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 05:06 PM
 3. Arsyet pse duhet ta mbani nje kafshe shtepiake!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 06:15 PM
 4. Sa kafshe arrini te gjeni?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 10:28 PM
 5. Itali, kafshėt shtėpiake shtojnė divorcet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė