Rezultati i sondazhit: A keni kafshė shtėpiake?

Votuesit
51. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Qen

  7 13.73%
 • Mace

  10 19.61%
 • Lepur

  1 1.96%
 • Lopė

  1 1.96%
 • Gomar

  0 0%
 • Bagėti

  0 0%
 • Papagall

  4 7.84%
 • Kanarinė

  3 5.88%
 • Pula

  1 1.96%
 • Tjetėr

  3 5.88%
 • Nuk kam

  21 41.18%

A keni kafshė shtėpiake?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234
Rezultatet nga 61 deri tek 69 prej 69
 1. #61
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Kam qen ....

 2. #62
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  tani kam nje macok...
  ca emri i ke ven ???

 3. #63
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ca emri i ke ven ???
  e pyeta si e ka emrin, po nuk ma tregon......

  quhet miki...

 4. #64
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  e pyeta si e ka emrin, po nuk ma tregon......

  quhet miki...
  po miki esht emer miu ore
  dhe un po pres te me sjellin nje macok ...dhe po mendoj per emra

 5. #65
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  A quhen dallendyshet....

 6. #66
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  qe nga dje kam nje macok butulosh qe me vjen tja ta turinjt fare hahaha ....

 7. #67
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  jo .

 8. #68
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  jo .
  edhe une nuk kam, dhe nuk do me pelqente te mbaja asnje lloje kafshe shtepiake brenda ne shtepi.

  @labe po nuk e mbajte mire do iki dhe ky si ai tjetri

 9. #69
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Arjol ca ke qe me hap plag ende te pa mbyllura mireeee
  Un i mbaj si princer te vegjel....o ua hengsha sykat picirruk

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 4 nga 4 FillimiFillimi 1234

Tema tė ngjashme

 1. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:43 AM
 2. Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 05:06 PM
 3. Arsyet pse duhet ta mbani nje kafshe shtepiake!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 06:15 PM
 4. Sa kafshe arrini te gjeni?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 10:28 PM
 5. Itali, kafshėt shtėpiake shtojnė divorcet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė