Rezultati i sondazhit: A keni kafshė shtėpiake?

Votuesit
51. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Qen

  7 13.73%
 • Mace

  10 19.61%
 • Lepur

  1 1.96%
 • Lopė

  1 1.96%
 • Gomar

  0 0%
 • Bagėti

  0 0%
 • Papagall

  4 7.84%
 • Kanarinė

  3 5.88%
 • Pula

  1 1.96%
 • Tjetėr

  3 5.88%
 • Nuk kam

  21 41.18%

A keni kafshė shtėpiake?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 69
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  A keni kafshė shtėpiake?

  Receta Gatimi

  Mendoj qe pak a shumė tė gjithė mbajnė nė shtėpitė e tyre kafshė apo shpend shtėpiake.

  Shkruani cfarė kafshe apo shpendi keni nė shtėpi, ose cfarė do tė donit tė kishit.

  Unė kisha njė mace, por tani nuk e kam, por mund tė marr njė lepur

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  sa sondash i veēantė

  te kjo shpia ku banoj tani nuk kam asnje lloj kafshe, kurse te familja kam 1 mace

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e arditqirici18188
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  4
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Lali ka nje macok 10 vjec dhe nje qen Husky 2 muajsh.

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Kapedan
  Anėtarėsimi
  Feb 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  7
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  edhe un kam nje maēok per koke te maēokut
  me duhet ta qoj te veterineri qe ta sterilizoj se eshte be mistrec
  mju turret maceve ca si shum (i ka ngjare te zotit) * * *

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e Erumahtar
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Athinė
  Postime
  29
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Unė s'kam asnjė nė shtėpi, lavdi Zotit.

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  O kapedan na shkrive fare me ate macokun...

  Eruhmatar, mos u gezo shume qe ske kafshe ti... se ndonjehere duhen ato...

  Sot me tha nje shoqa ime se iku nga puna... punonte tek nje zonje qe kishte 13 mace dhe tre qen...

  Vdiqa me tha, u lodha... prandaj ika...

  Mua mire qe sme ra telefoni nga duart kur me tha 13 mace... sa moj sa i thashe?

  Ca e ca jane te semure... ajo me mire te hapte nje kopesht zoologjik

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e carolina
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  athens
  Postime
  277
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  une kam nje qen...qe eshte rac ujku nga belgjika.....nje mace gri.....dhe dy papagaj te vegjel......vertete jane bela.....mua sme del koha per te ushqyer veten time,jo po do nxjerr xhiro dhe qenin do ta ushqej do ta laj.... kur i mora se kisha menduar ose me mire e kujtoja gje te lehte....por ste ben zemra me ti lesh ne rruge ....me pak pune duan 2 papagajt,...ata te shkretet vetem icik ushqim e uje duan...dhe ushqimi i tyre eshte me i liri nga te gjitheve te tjereve...

  KY ESHTE SHPIRTI IM I LOGEL.. 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  UN KAM PAPAGAJ POR DUA TE MARR NJE QEN TE RACES SE SLITAVE VDES MBAROJ PER NJE QEN TE TILLE
  PO NUK PO DI SI ME MUSH MENJEN PLAKES SE NUK I DO FARE NUK I SHEF DOT ME SY.
  POR GJITHSESI KUR TE BLEJ SHPIN TIME DO TA GJEJ RDHE NJE QEN TE TILLE.


 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Kam nje mace qe thu ti eshte nja 30 kg. Po ta qethesh te ze lemeria e se njef gjalle, aq e vogel eshte.

 10. #10

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Per momentin nuk kam por kam pasur me perpara nje mace
  pse jo do me pelqente qe te kisha edhe ne te ardhmen

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323
  Kam nje mace qe thu ti eshte nja 30 kg. Po ta qethesh te ze lemeria e se njef gjalle, aq e vogel eshte.
  Ca lloj mace eshte kjo? 30 kg ? e madhe qenka

 12. #12
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Emaus, eshte leshatore dhe duket si 30 Kg por e lehte eshte!

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  edhe un kam nje mace. e ka emrin milu'.
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  A haet kjo?
  Sorry, shaka!

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  ka me shume mundesi qe te haj ajo
  eshte e vogel po te kafshon sikur te ishte qen!

 16. #16
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Si qen i vogel si ky ketu! lol


 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e argjiro
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  milano
  Postime
  108
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  me sa kuptova un ti daku dpo te kesh gjithemon te drejt.
  gati ne te gjitha temat ti do thuash fjalen e fundit. EGOCENTRIST!!

 18. #18
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Jo mi shoqe! Synimi im eshte ti fusim nje dore gallate dhe pa hatermbetje!
  Une nuk jam EGOCENTRIST por EGONATYRALIST!

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Nuk kam.Kam pasur zogj por kur te ngordhin te vjen keq

 20. #20

  Re: A keni kafshė shtėpiake?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga LAKJA
  Nuk kam.Kam pasur zogj por kur te ngordhin te vjen keq
  Lake marrin ndonje forumiste per ta rritur *

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 4 1234 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Macja, kafsha shtėpiake mė e zgjuar !!
  Nga labja nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 58
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:43 AM
 2. Njė kafshė pas politikanėve? Ja fotot e ngjashmėrive !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-05-2012, 05:06 PM
 3. Arsyet pse duhet ta mbani nje kafshe shtepiake!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 06:15 PM
 4. Sa kafshe arrini te gjeni?
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 10:28 PM
 5. Itali, kafshėt shtėpiake shtojnė divorcet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-11-2009, 09:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė