Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009

  Receta Gatimi

  Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009

  Missi nga shteti i Indianas ėshtė kurorėzuar si Miss Amerika 2009. Katie Stam 22 vjece, studente nė universitetin e Indianapolisit luftoi pėr njė javė mes nje konkurrence te fortė, duke fituar besimin nga publiku pėr tu zgjedhur si mė e bukura e Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės. Gara ishte e fortė sidomos nė fushėn e talenteve. Missi pozoi dhe me bikini tė zeza, gjė qė u vlerėsua nga juria. Tė gjitha kėto bėnė qė kurora e Miss Ameikės pėr kėtė vit tė shkojė nė shtetin e Indianės. Missi pretendon qė nė tė ardhmen tė punojė ne televizion. Ajo beson se kurora qė fitoi do mund t’ja japė kėtė mundėsi. 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14

  Re: Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009

  Qenka vertet e mire!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Vajza nga Indiana fiton kurorėn e Miss Amerika 2009

  Kryeson gjithkund bukuria indiane...

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  aa edhe ky fustani i bardhe qenka shume i vecante....sa do te doja ta vishja dhe une ,,,ah me ca kile me pak kuptohet..hahaha

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Elviss
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Njė gjė qe shihet skemi qka flasim e bukur shuuum

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Miss Universi, fiton Angola
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 19-09-2011, 10:43 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 05:44 PM
 3. Mashtrime nė Miss Universe 2009?
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:13 PM
 4. marigona dragusha ze vendin e 3 ne miss univers 2009
  Nga bleranda nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-09-2009, 03:50 PM
 5. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 01:07 PM