Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Receta Gatimi

  Po vendos disa foto te ndryshme qe i kam nxjerre ne Gusht ne Shqiperi...
  Ne fakt eshte nje rezervuar dhe jo liqen. Ndodhet ne fshatin Radanj te Leskovikut. 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Nje foto nga Berati ... Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  liqeni qenka shume i bukur por ku ndodhet?????
  po vetem dy foto paske nxjerre ti nga shqiperia??????
  ne kemi plot qytete te tjera me te bukur se berat i( nuk dua te shaj beratin)

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Ciao Nerti

  E shkruajta me lart se ku eshte "liqeni" e korrigjova.....

  Foto kam bere shume por mbreme spata shume kohe qe te fus te tjera, do i fus pak nga pak....
  Pastaj mu desh ti zvogeloja se ishin shume te medha dhe nuk i fusja dot....

  Ca ti bejme Renos qe sna ka bere leksione per Foto Shopin... si mund te ndryshojme korrigjojme e te pastrojme foto

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Nje foto nga lokali "Liqeni" ne Fier 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Nje foto tjeter nga lokali "Liqeni" ne Fier
 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Nje foto tjeter nga "Liqeni" ne Fier Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 8. #8
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  aaaa e paskam nga anet e mia dhe se njoha "liqenin" hahaha
  me pelqejne keto foto...bravo!!!!!..te pakten te krenohemi me bukurite e shqiperise se per te tjerat.....

 9. #9
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  aaaa e paskam nga anet e mia dhe se njoha "liqenin" hahaha
  me pelqejne keto foto...bravo!!!!!..te pakten te krenohemi me bukurite e shqiperise se per te tjerat.....

 10. #10
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Ja edhe nje foto tjeter nga larg e rezervuarit qe ndodhet ne fshatin Radanj te Leskovikut Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Kjo foto eshte nga disa male ne Leskovik Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 12. #12
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Ja edhe nje tjeter. Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Ja edhe nje tjeter ... Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Kjo eshte Gryka e Mezhgoranit afer Permetit e njohur per lufterat qe beheshin aty. Kliko mbi foton qe ta shohesh te plote
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  shume bukur,

  nje ide e mire per te praqitur pamje nga Shqiperia jone,,,,

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Flm. Reno

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  bravo Emaus. Paske nxjerre foto te bukura.  Hajde te shohim e ca te tjera se me kaq nuk u ngopem.  ns

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Kjo eshte kisha e re qe eshte bere ne Permet

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Ja dhe nje lokal anes rruges per ne Permet ne mos gaboj, na thane se bene gjera shume te mira por eshte pak i shtrenjte 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: Foto te ndryshme nga vizita ime ne Shqiperi...

  Pamje shume te bikura ai lokali Liqeni ne Fier si lokalet ne Drilon te Pogradecit
  Ju Peniel e njihni shume mire Emaus me dikuet derisa i thua hajde te shohim disa foto te tjera sikur jeni takuar bashke[b]

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Foto te ndryshme lulesh, buqetash etj
  Nga EMAUS nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 85
  Postimi i Fundit: 19-04-2012, 10:58 AM
 2. Foto te ndryshme nga Rihanna
  Nga ReniX nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-01-2010, 03:52 PM
 3. Foto nga vizita ne Ambjentet e Microsoft
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 29-10-2009, 01:47 PM
 4. Foto te ndryshme fishekzjarresh
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-02-2009, 09:32 AM
 5. Foto nga vizita ime ne ekspoziten e Manikyr-Pedikyr, Paruker
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 23-02-2008, 08:44 PM