Receta Gatimi

Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Djallėzore Cila eshte Hapesira qe po pelqeni me shume tek FORUMI i Ri (v.4)

  Gezuar Versionin e ri te faqes...

  Uroj te raportoni ēdo problem qe do te hasni pasi eshte nje foshnje.

  Ju faleminderit

  Nqs keni probleme me identifikimin perdorni adresen email:

  posta@lirenti.com

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Urime per Forumin e ri. Per veshjen me sakte se permbajtja eshte e njejte. Raportimet besoj do te jene me teper lidhur me gjuhen e forumit, se sa me funksionimin e tij. Por edhe me funksionimin e tij do jete e dobishme te raportohen probleme apo jo?

  Pune e mbare me kete version te ri.

  Niko.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17
  Urimeeee!

  Edhe pse me duhet pak kohe sa te mesohem me design - in e Ri!!!

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30

  Urime...Urime...Urime...

  Urime per forumin e ri mua flas gjthmone per veten time me pelqen jashtezokonisht shume,vetem me gjuhen mendoj qe dhe ato pak gjera qe jan ne anglisht te perkthehen ne Shqip,por ma merr mendja me perfundimin e punes gjithcka do te jete perfekte.

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Djallėzore Furumi i ri Shqip!

  Siē po e shikoni puna nuk ka ndaluar! Faleminderit per sygjerimet.

  Do te japim maksimumin tone per nje shqipe sa me te paster dhe te kuptueshme.

  ēdo sygjerim per funksione te reja eshte i mirepritur.

  Faleminderit

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  urime!
  i lezetshem, por siē thoni dhe vet me siper ka akoma pune! sidomos me gjuhen! se un anglishtes nuk ja them fare...

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17

  urime urime...

  ueeeeeeeeeeeee forumi ka ndryshuar!
  urime stafit. se si me duket e kam pak te veshtire
  te mesohem me kete pamje por eshte me te vertete bukur.
  do na mari malli per serverin e vjeter sepse aty u rritem.
  suksese serverit te ri dhe me krahe te lehta reno.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smart Lexo postimin
  urime!
  i lezetshem, por siē thoni dhe vet me siper ka akoma pune! sidomos me gjuhen! se un anglishtes nuk ja them fare...
  Ndroje ne Italisht, tani shqiptaret jane bere shume gjuhesh.

  Mund ta ndrosh posht ne rrjeshtin e fundit!

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ndroje ne Italisht, tani shqiptaret jane bere shume gjuhesh.

  Mund ta ndrosh posht ne rrjeshtin e fundit!
  ah po flm renix.
  italisht po se ne itali jetoj.

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Urime per forumin e ri por me pak lote ne sy per te vjetrin se me pelqente .
  Me kohen do te mesohem . Pune te mbare dhe me te lehta ekipi .
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Mima; 28-01-2009 mė 11:49 PM.

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gjuha Shqip, pjesėrisht e Aktivizuar!

  Do ju lutesha tė dėrgonit ēdo paqartesi, korigjim apo gabim drejtshkrimor mbi perkthimin e bėrė.

  Mund ti beni foto ekranit me Stamp/Print dhe pastaj hapni Paint. CTRL+V per te kaluar foton. Merrni lapsin dhe shenoni gabimet e bera.


  Ju faleminderit

 12. #12
  i/e rregjistruar 10% Maska e Cuore RossoNero
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  49
  Reputacioni
  0
  Ta gėzoni!

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Dhe pse eshte heret, por verdall neper profile vrojtova se tashme i keni eksploruar te gjitha funksionet e faqes se re.

  Cila eshte hapesira qe po ju terheq me teper!

  Ju faleminderit

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  17
  ne radhe te pare ju falenderoj per kete pune te mbrekullueshme qe keni bere dhe qe na keni dhene mundesine te mblidhemi nga te gjitha anet e botes ne sitin tuaj. mua personalisht me pelqejne te gjitha hapsirat si ato shoqerore kulturore dhe aktualiteti shqiptar , sepse ndodhemi larg shqiperise dhe na vjen mire kur lexojme lajme te rrendesishme qe i perkasin shtetit tone. me pelqen zona e kurioziteteve sepse te bejne te zgjerosh njohurite. edhe hapsirat e tjera jane te rendesishme dhe shume interesante.


  JU FALEMINDERIT !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare do ju pelqente me shume te kishte forumi?
  Nga Lirenti nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 07:26 PM
 2. Sondazh: Cila eshte pjesa qe pelqeni me shume tek nje mashkull
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-01-2011, 01:29 PM
 3. Cilen lende pelqeni me shume
  Nga kristimcs nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 27-05-2010, 11:39 PM
 4. Cila cigare shitet me shume ne Shqiperi
  Nga LAKJA nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-10-2007, 07:38 PM
 5. [INFO] Hapėsira pėr Celularėt ėshtė shtuar
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 03:07 AM