Eklipsi Hėnės - Mars 2007


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Eklipsi Hėnės - Mars 2007

  Receta Gatimi

  Foto nga eklipsi i Henes.

  Fotot e shkrepura nga Peniel: 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Eklipsi Hėnės - Mars 2007
 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Eklipsi Hėnės - Mars 2007

  Shume fantastike....
  Une nuk e pashe dot

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Eklipsi henes me 15 Qeshor
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-07-2011, 10:29 PM
 2. Ēarja e hėnės
  Nga Erdi nė forum Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 01:28 AM
 3. Ne 15 janar, eklipsi me i gjate i mijevjecarit
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2010, 08:24 AM
 4. Eklipsi me i madh i shekullit, neser ne Azi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-07-2009, 09:16 PM
 5. Eklipsi Total i Diellit me 1 Gusht
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-07-2008, 07:28 PM