Kafeja dhe ju


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 37 prej 37
 1. #21
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Po kot nuk te kam patriot une ty
  haha

 2. #22
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Une dhe kafeja kemi mardhenie te ngusht hahahhaa pija 2-3 tani pij 7 ne dite ....prandaj rri pa gjume...i kpus dhe 1 redbull per shplarje hahahha dhe iken gjumi me pushime....

 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  une dhe kafeja cfare te them 4ose 5 ne dite

 4. #24
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kafja dhe un...kemi koooooh qe se kemi par njera tjetren...

 5. #25
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema love
  Anėtarėsimi
  Jun 2013
  Postime
  410
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  sa me pihet nje kafe tani,ja te ma bente njrei se pertoj ......,aq mire,as pagjumesi sme jep me shijon shume

 6. #26
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  4-5 eshte rrit doza e kafes dhe eshte ul doza e sheqerit

 7. #27
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  oiiiiii....doktori ma ndaloi...se me nervozon kafja...mirpo une e pi qe e pi...pi 7 ...vetem sot se di sa mund te kem pire!...

 8. #28
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  ben mire te kontrollosh veten , mjer i dashuri jote cfare nuk heq prej teje ,se ti rrrike gjith kohen e nervozuar,  une dhe kafeja ,shkojme shum dakord

 9. #29
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  oiiiiii....doktori ma ndaloi...se me nervozon kafja...mirpo une e pi qe e pi...pi 7 ...vetem sot se di sa mund te kem pire!...
  , seriozisht e ke ti moj ? jam e sigurt qe po te besh nje analiz gjaku , 30% ka gjak , pjesa tjeter eshte kafe
  jo , sinq,,,duhet ta ulesh dozen se ste ben mir. dhe thua pastaj pse me dhemb koka....

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  , seriozisht e ke ti moj ? jam e sigurt qe po te besh nje analiz gjaku , 30% ka gjak , pjesa tjeter eshte kafe
  jo , sinq,,,duhet ta ulesh dozen se ste ben mir. dhe thua pastaj pse me dhemb koka....
  Se di po pi vertet shume o labe....ca kohe nuk pija...por tani sapo ndjej ere kafe...e dua se s'bene....nuk eshte ky problemi moj motra...eshte vetem se e pi pa sheqer...dhe kjo me jep ndonjehere shije te hidhur ne fund....e me trazon...

 11. #31
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  respekt reciprok ,kur e dua me vjen ,,,,,,

 12. #32
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Duhet te heqim dore perfundimisht nga njera tjetra....se per ndryshe...kafja rrezikon te mos me shikoj me gjithe jeten hahahahaha...keshtu qe me mire te shihemi rrall e per mall

 13. #33
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  moj un thash se do na beni kaf ju te dyjat e te jo llaf, oj koprrace se askush nuk ka vdek nga kafeja

 14. #34
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahhahahahaha po pse nuk pijme dot caj ne...po duhet kafe domosdoshmerisht eee?.....

  nuk ka vdek njeri nga kafeja....ja do jem une shembull per te tjeret....hahaha

 15. #35
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahhahahahaha po pse nuk pijme dot caj ne...po duhet kafe domosdoshmerisht eee?.....

  nuk ka vdek njeri nga kafeja....ja do jem une shembull per te tjeret....hahaha
  athua? harrova te te pyse ke te dashur ti moj? jo per gje po thash duhet me ardh per ta ngushllu me nje kil kafe

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  hahahahahhaa nuk pergjigjem publikisht une....hahahahahahha se po te jem beqo me ngacmojne...po te jem e zene s'ma var njeri keshtu qe s'ka pergjigje hahahahahahhaahhahahahahahaahahha.....pijme caj...do apo jo?...

 17. #37
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahhaa nuk pergjigjem publikisht une....hahahahahahha se po te jem beqo me ngacmojne...po te jem e zene s'ma var njeri keshtu qe s'ka pergjigje hahahahahahhaahhahahahahahaahahha.....pijme caj...do apo jo?...
  a si jan ber rinia tani sh frigacak, moj un thash ti bej shoqeri ati pas te ikesh ti se un do hap nje fabrik kafej e dot sjell ty ne radh te par pastaj shofime bejm hahahhahahahaha

  po meqe mungon kafeja ben edhe qaj te uriturit ca ti ofrosh nuk e refuzon

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Kafeja, ilaē pėr pėrtacėt
  Nga olsii nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 24-04-2012, 01:52 PM
 2. Pse kafeja redukton rrezikun nga diabeti
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-01-2012, 06:58 AM
 3. Kafeja e shėndetshme derisa nuk e teprojmė
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:45 PM
 4. Kafeja e tepruar shkakton kokėdhembje
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-08-2009, 04:45 PM
 5. Kafeja me e mire se terapisti
  Nga kristimcs nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-06-2009, 02:12 PM