Me ne fund edhe une mes jush


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Kastriot1
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Me ne fund edhe une mes jush

  Receta Gatimi

  Pershendetje te gjitheve!

  Jam Kastrioti nga Korca, mbas shume kerkimesh kam gjetur faqen ne te cilen mund te gjej vetveten.
  Shpresoj qe t'ja kalojme mire se bashku.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  pershendetje Kastriot dhe mire se erdhe midis nesh
  dhe shpresoj qe tja kalosh sa me mire ne lirenti.com

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e Kastriot1
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderin per mikpritjen

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Pėrshėndetje Kastriot. Kalofsh sa mė mirė.


  Niko

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Kastriot1
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderit Niko, duket nje faqe interesante

 6. #6
  Pershendetje Kastriot dhe mire se erdhe

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e Kastriot1
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Mire se ju gjeta!

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Mire serdhe Kastriot.

  Nuk me thua u lodhe shume qe e gjete faqen

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mire se erdhe Kastriot! Po shof qe qenke i njohur me disa anetare, por uroj te te njohesh akoma me shume

 10. #10
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Mire Se Erdhe Kastriot

  Te uroj tia kalosh sa me bukur.


 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kastriot1 Lexo postimin
  Pershendetje te gjitheve!

  Jam Kastrioti nga Korca, mbas shume kerkimesh kam gjetur faqen ne te cilen mund te gjej vetveten.
  Shpresoj qe t'ja kalojme mire se bashku.

  Pas mundimit , eshte shperblimi dmth shoqeria ne Lirenti.com

  Mire se na gjete dhe Qendrim te kendshem Kastriot

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  Mirese erdhe Kastriot dhe qendrim te kendeshem midis nesh !

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  mire se erdhe midis nesh.

 14. #14
  i/e rregjistruar 10% Maska e elvana
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mirse ju gjeta edhe mua me kishit mangut prandaj erdha dhe un te mar pjese ciao

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Edhe une midis jush..
  Nga petrit8 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 08:35 AM
 2. JA ME NE FUND U BERA ANTAR I KETIJ FORUMI EDHE UNE
  Nga bledi1 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 28-12-2008, 05:17 PM
 3. Edhe une mes jush....
  Nga T_o_n_i nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 02-11-2008, 12:08 PM
 4. Cloclo mes jush
  Nga cloclo nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-12-2007, 05:25 PM
 5. me doni dhe mua mes jush?!?:)
  Nga argjiro nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 07-11-2007, 01:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė