Fraza Dashurie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 46
 1. #21
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  Mė pyetėn:" Cfarė i uron atij?"
  Ju thashe: " Njė tjetėr si mua.."
  U habiten..!
  Pastaj shtova:
  " Njė tjetėr qė do ta dojė ashtu si unė.. Pa asnjė interes.. Ta dojė me shumė se veten, ti thotė tė dua pa asnjė mėdyshje, ashtu sikur e doja unė..!
  Njė, qė do ta pėrqafojė si unė, ta shtrėngojė fortė, e tė dridhet, mu ashtu si mė ndodhte mua..
  Njė tjetėr pėr tė cilėn do jetė i vetmi i saj, ashtu sic ishte pėr mua..
  Njė, pėr tė cilėn do tė jetė gjithka, mu ashtu sic ishte pėr mua..
  Dua qė ai tė jetė i lumtur, e doja shumė

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e ANNNA
  Anėtarėsimi
  Nov 2013
  Vendndodhja
  ku te mundem
  Postime
  106
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un te lumi ti te lumi me nje puthje me zen gjumi

 3. #23
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Te amo....porque todo el universo....conspiró para que llegase hasta ti!!!!

 4. #24
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ....Nuk ka gje me te bukur ne jete...se sa te gjesh dike qe te lexon ty pa shkronja...dhe te kupton ty pa fjale.....

 5. #25
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  "E desha!
  Jo per menyren se si kercente me engjejt e mi,
  por se si tingulli i zerit te saj mund t'i qetesonte demonet e mi!"

  - Christopher Poindexter

 6. #26
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Dashuria e papjekur thotė: “Tė dua sepse kam nevojė pėr ty”...

  Dashuria e pjekur thotė: “Kam nevojė pėr ty sepse tė dua”.....

 7. #27
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Kur zemra flet...truri nenkupton:...."Eshte turp i madhe te kundershtoj"....

 8. #28
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ..."Une nuk dua dike qe te me perserise vazhdimisht qe do te jete gjithmone dhe s'do te me lere apo tradhetoje kurre..... Me mjafton dikush,.... qe sa here me dergon ne djall.... kthehet dhe me merr."...

  Charles Bukowski..

 9. #29
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ..Ndjenja e dashurise eshte ndjenja me e forte qe mund te provosh...sa me e madhe te jete dashuria qe ndjen dhe provon...aq me e madhe eshte fuqia qe zoteron!!!.,

 10. #30
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Eshtė njeriu me i cudtishem qė kam njohur ndonjeherė nė jetė...por nė tė njejtėn kohė njeriu mė i mrekullushem,mė entuziast, mė I hareshem,mė optimist dhe mė I arsyeshem! ...
  Ai di tė fluturojė qiellit duke ecur me kėmbė pėr toke.... Ai e sheh fundin e njė pune ende pa e filluar ate.... Ai di tė tė tregojė pėr zgjidhjet mė tė mira tė njė problemi shumė tė komplikuar dhe tė pazgjidhshėm...shikuar jo vetėm nė dukje tė parė, por shikuar nga tė gjitha anėt e njė syri tė zakonshėm apo njė syri dyshues....

 11. #31
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Nese nuk vonohesh shume, do te pres gjithe jeten!

  - Oscar Wilde

 12. #32
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Sa mall ndjej te te perqafoj...te te shoh...te jem me ty...
  te te them gjithcka qe nuk kam mundur...
  te te them ato qe me fjale nuk do te mundja kurr...
  Sonte eshte ftohte...
  ose ndoshta jam une qe kam ftohte...ne krah qe me mungojne per te me ngrohur...
  Kam permendur shpesh...qe dashuri eshte te duash shpirtin...
  por cfare vlere ka?!...
  Cfare vlere?! Me thuaj...
  Kur shpirtin tend e kam brenda meje...dhe nuk mund ta perqafoj dot...

  _Era_

 13. #33
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Sa mall ndjej te te perqafoj...te te shoh...te jem me ty...
  te te them gjithcka qe nuk kam mundur...
  te te them ato qe me fjale nuk do te mundja kurr...
  Sonte eshte ftohte...
  ose ndoshta jam une qe kam ftohte...ne krah qe me mungojne per te me ngrohur...
  Kam permendur shpesh...qe dashuri eshte te duash shpirtin...
  por cfare vlere ka?!...
  Cfare vlere?! Me thuaj...
  Kur shpirtin tend e kam brenda meje...dhe nuk mund ta perqafoj dot...

  _Era_
  hahahahahaha flm per reklamen ....mos cuditerisht ke filluar te pelqesh shkrime romantike ti?....eeee?...

 14. #34
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  hahahahahaha flm per reklamen ....mos cuditerisht ke filluar te pelqesh shkrime romantike ti?....eeee?...
  nuk esht ashtu si mendon ti.... ...

 15. #35
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  but......sometimes....... i miss you...i really do....

 16. #36
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Nese do te mund ta ktheja kohen pas...nuk do doja te ndryshoja asgje..pervec se te ndalja kohen per ne te dy....

  shkruar nga dora ime

 17. #37
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...po te kisha nje....te kisha dy...edhe tre jete te kisha ...per ty nje ...per ty dy...per ty tre here ...do jetoja...

 18. #38
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile

  Kjo me pelqen shum!

  What does being in Love feel like?

  Like there's a button in front of you that says "Press this button for free cookies", but every time you press it, a bird shits on your head, but you keep pressing it, and once in every 100 times, you get a cookie. And it's the best ****ing cookie you've ever had! And while you're eating it, you realize you will willingly get shit on 99 more times in hopes of getting another cookie. Then one day, the cookies stop coming.

  Cfare ndjesie eshte te jesh i dashuruar?

  Eshte sikur te jete nje buton perball teje qe mbi te shkruan "Shtype per te marre biskota falas", por cdo here qe ti e shtyp ate buton, nje zog glacon mbi koken tende, por ti megjithate rrin duke e shtypur butonin, dhe 1 ne 100 here ti e merr nje biskote. Dhe eshte biskota me e mire qe ke patur ndonjehere! Dhe nderkohe qe ti tani je duke e ngrene biskoten, e kupton qe ti me plot deshire do te glacoheshe mbi koke edhe 99 here te tjera nga ai zog, me te vetmen shprese qe ta marresh edhe nje biskote tjeter. Pastaj, nje dite biskotat nuk vijne me.

 19. #39
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk do gjesh tek une dashurine si neper libra, nuk di te jap dashuri te konsumuar, komerciale. Nuk do te me njohesh ne rruge, gjate nje perplasjeje nderkohe qe do te kem libra ne duar, as gjate nje vallezimi klasik madje ne nuk do te njihemi nje dite te caktuar, ne do te takohemi si dy te njohur, kur ne nje bar te rendomte te kemi porositur te njejten pije, te veshur me te njejtat ngjyra, me te njejtin vizion. Do te te dua ne nje menyre te pakuptueshme, ndryshe, madje shpesh do e dyshosh dashurine time.

  Une do te jem mike perpara se dashuri, do te jem arsye perpara se cmenduri, do te jem perqafim perpara se puthje sepse une keshtu di te jem dhe do te te lendoj, kushedi se sa here do te te coj ne djall e do te pres serish krahehapur. Une besoj se dashuria vjen vetem njehere dhe kur te takohemi (sepse ne njihemi), do fal gjithe kete dashurine time dhe ti do njohesh dashurine me te pazakonte, ate qe nuk gjendet ne librat romantike, por do te gjendet e shkruar vetem aty ku mund te mbahet gjalle, ne zemer.

 20. #40
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...........mbrema.........

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 2. Histori Dashurie
  Nga PinkPrincess nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 11:55 PM
 3. Thenie, Citme, Fraza me Foto
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:30 PM
 4. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:45 PM
 5. Fraza dhe Dedikime te ndryshme
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 10:51 PM