Fraza Dashurie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 46 prej 46
 1. #41
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Receta Gatimi

  ...Mbrema si je?!...

 2. #42
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....mire jam ...ti si kalove sot?....e shplodhe apo te shplodhi e diela?

 3. #43
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  ...Me vjen mire...

  E djela ne Shqiperi eshte aksion pastrim shtepie hahahahhaa....gjithsesi mire shume kalova flm

 4. #44
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  ...Me vjen mire...

  E djela ne Shqiperi eshte aksion pastrim shtepie hahahahhaa....gjithsesi mire shume kalova flm
  ...me shplodh kur me thua ...fjale te mira per vehten....

 5. #45
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Faleeminderit.....si thua te iki se me vjen gjumeeeeeeeeeeeeeeeee naten gjume te embel edhe ty

 6. #46
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ....nete te qete e fjetsh rehat.......e java e re qofte si e don ti....naten....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. Fraza mė e bukur, qė keni lexuar apo degjuar?
  Nga ReniX nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 01-03-2013, 09:43 PM
 2. Histori Dashurie
  Nga PinkPrincess nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 11:55 PM
 3. Thenie, Citme, Fraza me Foto
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:30 PM
 4. Fraza Dashurie...
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:45 PM
 5. Fraza dhe Dedikime te ndryshme
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 10-09-2011, 10:51 PM