Dashuria e pare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Dashuria e pare

  Receta Gatimi

  MENDONI SE DASHURIA E PARE MUND TE HARROHET

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Dashuria e pare eshte ndjenja me e bukur, me e paster
  dhe me e sinqerte qe mund te ekzistoje. Megjithese koha
  kalon, ajo do mbetet si kujtimi me i bukur dhe pavaresisht
  se mund te mos kesh me te njejtat ndjenja, ajo do
  vazhdoje te jetoje………

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Per mendimin tim dashurua e pare eshte shume veshtire te harrohet per mos te thene qe eshte e pa mundur qe te harrohet.I bashkangjitem Girl08 me mendimin saj/tij.


 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  dashuria e pare nuk harrohet kurre !

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Wink dashuria

  ēdo dashuri qe perjeton eshte e pare per ty, pasi nuk e ke jetuar ne fillim.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  dashuria e pare eshte zor te harrohet! por dhe mund te ndolle nqs dashuria qe vjen me pas te ben me te lumtur, e harron te paren.

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e erlin
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kur eshte e vertete, nuk ka sesi te harrohet.

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sigurisht qe esht shum veshtir qe t harrohet sepse esht e para dhe e vetmja dashuri e vertet edhe pse mundohemi prap se prap nuk ka efekt asgjee

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  po ca thoni qe nuke harrohet dashuria epare une kame harruar 4>5 dashuri

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e liritaa
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  29
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  o bledi 5 her mu dashuruu smund ta besoj une njeher jam dashuruar dhe mundohem ta harroj por kot sa do te doja ta harroja se ke iden

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e xekrri
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  18
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  motiiiiiiiii kohe kam harruar fare tanim

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  dashuria e par eshte e pamundur te harrohet pasi eshte perjetimi i par i asaj ndjenjes se paster dhe te bukur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria e pare harrohet apo jo
  Nga kuklla nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 23-08-2012, 10:23 PM
 2. Dashuria e pare ...pse e kujtojme shpesh...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 12-08-2012, 11:18 AM
 3. Dashuria e pare: prove apo epaharruar...
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 06:38 PM
 4. Julia Roberts: Dashuria zė vendin e parė nė jetė
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-09-2010, 03:32 AM
 5. Dashuria e parė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2009, 12:24 PM