Peshku qe flet per ju


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Talking Peshku qe flet per ju

  Receta Gatimi

  Shkruajini peshkut ne cilen gjuhe te doni, ato gjuhe qe u jepen aty dhe ai do flase me ze ato qe do ti shkruani.

  Une i shkruajta tek gjuha italisht ne shqip ka shume gallate.


  http://www.acapela.tv/Fish.html

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Shume e bukur, po shqipen e fliste me me
  veshtiresi se gjuhet e tjera…..

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e elvana
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sa e bukur ishte kjo me pelqeu gallat

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  dhe mua, provova dhe ato varjantet e tjera, hahahahahah

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  mew pelqen se si flet ky peshku me te bertet bukur

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e mekaniku
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Vendndodhja
  Venezia(ITALI)
  Postime
  64
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up

  shume e bukur

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e presioni
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Vendndodhja
  Tetovƫ, Tetovo, Macedonia, Macedonia
  Postime
  12
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  more ki peshk sdinka shqip

 8. #8
  i/e rregjistruar Maska e mala
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  peshk ruju se te han peshkaqen

  i

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Peshku, ushqimi qė na bėn tė jetojmė 100 vjeē
  Nga Altin111 nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 12:45 AM
 2. Mish & Peshk: Tavė peshku me hudhra
  Nga Lirenti nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 09:07 PM
 3. Meze & Supa: Supe Peshku me Perime !..
  Nga erinda nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 22-02-2012, 05:08 PM
 4. Peshku mbron zemrėn
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-05-2009, 11:17 PM
 5. Peshku fluturues ne gjirin e Meksikes
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 25-11-2007, 03:44 PM