Kampionati i lojrave


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Kampionati i lojrave

  Receta Gatimi

  Kisha nje pyetje per kampionatin e lojrave.
  Perse nuk mund te krijojme nje kampionat?
  vetem administratori e ka kete te drejte? flm

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Mjafton te mblidhen njerezit dhe te behet kerkesa nen Lojra dhe Rebuse, me nr e lojtareve (2, 4, 8 ) dhe lojen qe deshironi.

  Faleminderit!

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  faleminderit per informacionin.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Historia e Video Lojrave - PC Games
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-07-2012, 12:27 AM
 2. Sfide - Komunikime per Kampionatet e Lojrave!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 06:47 PM
 3. Kampionati i Lojrave eshte i hapur - Merrni pjese dhe ju!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-07-2008, 04:28 PM
 4. Salla e Lojrave
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2006, 11:14 PM