Receta Gatimi

Jeta nė dy rrugė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Jeta nė dy rrugė

  do jetonit me nje njeri qe nuk e doni vetem per hir te femijeve???

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  17
  do ta beja , sepse ne rradhe te pare do te mendoja per femijet e mije . sepse mendoj se femija eshte dhurata me e bukur qe mund te marresh ne jete dhe per kete arsye do te beja kete sakrifice ! nuk do te doja qe femija im te rritesh nga dikush tjetr sepse sado qe te sillet mire prape femija do te duket i huaj ne syte e tjetrit , po ashtu edhe femija do te ndjehet i humbur ne pranine e dikujt tjeter . do te sakrifikoja gjithēka per femijet e mije , madje edhe jeten time sepse kur behesh nene nuk mendon me per asgje tjetr perveē femijes tend ! ato qe jane tashme nena mund te na e tregojne akoma me shume se cfare eshte dashuria per femijen e vete !

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  E verte qe mund te besh ēdo gje per femine tend Anna .Une jap jeten per femite e mi , jane syte e ballit, zemra , qellimi i jetes sime por nuk mendoj qe kjo gje do ishte zgjidhja e problemit.Pse do thuash ti ...sepse femija i djen keto gjera dhe do ishte akoma me keq qe te rritet ne nje ambient pa dashuri midis prinderve .Se ku nuk ka dashuri ka sherr, kjo dhe per nje fjale goje ,mos kuptime, mosmarrveshje ...dhe behet nje jete e pamundur per te gjithe .. Per nje jete ne harmoni per te gjithe duhet dashuri , pa dashuri kot qe i thone Familje ... Ky mendimi im

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Nuk funksionon nje marredhenie pa dashuri. Eshte e
  vertete qe prindi duhet te mendoje dhe per femijet, por
  nuk eshte e meduar kur i lejon ata te rriten ne nje ambient
  ku ka vetem sherr apo dhune. Kjo do ndikonte direkt ne
  edukimin e tyre dhe menyren se si ata do e perceptojne
  nje marredhenie ne te ardhmen. Kjo lloj jetese do u
  behej dhe atyre shembull.

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  17
  Hmmmm, jeta pa dashuri nuk ka asnje kuptim!
  Pra edhe nje lidhje e tille do te ishte e demshme per femijet!!!!

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  18
  Jeta eshte per femijet por e marte e mira, jeta eshte dhe imja, se neser kur te rriten femijet dhe te bejne jeten e tyre, ty burre apo grua qe ke sakrifikuar jeten tende lumturine, gezimin e jetes tende per femjet e tu car te mbetet.
  Zgjidhja nuk eshte vetem ajo e ndarjes por eshte qe ne fillim, mendohuni mire cili do te jete nena apo babai i femijes suaj , sepse duke zgjedhur partnerin kini zgjedhur dhe tipin e jetes qe doni.

  (Sa per temen, une nuk do te rrija me dike qe nuk e doja vetem e vetem per hir te femijes)

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bessa
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  68
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Do sakrifikoja ndoshta cdo gje per femijet e mij,nuk e di ndjenjen e te qenit nene andaj nuk do jipja pergjigjje reale,por nuk do rrija me nje njeri qe nuk e dua me nje njeri qe nuk do e kisha respektuar per aske,femijet me mire do e kishin me dy prinder te ndar se me dy prinder duke u perlar non stop

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ku di un!!!!!!!!!!!kur te bona mama do ju kthej pergj.hahaha kiiisss allll you are great

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e Leda
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  39
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  anna po sikur ta dije qe burri nuk ju do prap do te rrini me te,thjesht per kureshtje,dhe mendoni se do jete e lehte te aktroni gjate gjithe kohes ne sy te femije sikur cdo gje shkon mire?

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  Jo ! Edhe A e din pse ? Se nuk eshte ne pytje vetem jeta e femijeve, dua te jetoj edhe une jeten time si gjith te tjeret

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Po...sepse nuk eshte faji i tyre pse mund une zgjodha njeriun e gabuar,per femijet e mi neser jam e afte po,te sakrifikoj jeten time,sepse e meritojne te jene te lumtur!...dhe lumturia e tyre do te jete vete jeta ime

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  23
  si me paska shpetuar kjo tem mua

  Fati mos ta sjellt kte fatkeqsi.....por , nese do me ndodhte ( larg qoft o zot )....un sdo e beja !! Un nje jet kam...dhe sdua ta lidh jeten time me dike qe nuk e dua.......Femijet e mi mbase do kishin vertet nevoj per nje figur mashkullore.....por do perpiqesha te isha vet nen e vet baba .Nuk kan se si te jen femijet te lumtur kur prindrit nuk duhen ...zihen....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Piktura mbi rruge!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 06:01 PM
 2. Njė rrugė e mbėshtjellė
  Nga MAJDI nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-02-2010, 05:35 AM
 3. Njė rrugė e mbėshtjellė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 12:36 PM
 4. :) hapni rruge per mua ...
  Nga abcd nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 06-06-2009, 04:24 PM
 5. Rruge pak te cuditshme
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-01-2009, 09:06 PM