Baba nė moshėn 13-vjeēare


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Angry Baba nė moshėn 13-vjeēare

  Receta Gatimi  Alfie Patten, nje djale anglez vetem 13 vjeēe eshte bere baba. Vajzes i vuri emrin Maisie Roxanne, dhe ajo qe e lindi eshte 15 vjeēarja Chantelle Steadman.

  Chantelle ngeli shtatezane kur Alfie kishte 12 veēe dhe te dy vendosen te mos i tregojne prinderve. Por kjo gje nuk i shpetoi gjysherve qe e moren vesh dhe i ndihmuan mbi kete situat.


  Mendoni se keta femije duan me teper kontroll? Si do te vepronit ne rastin tuaj?

  disa foto nga ēifti me femijen e vogel: 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ue sa interesante ca spo ndigjojm,po nena sa vjece ishte,me nje fjale nusja e 13vjecarit?

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  15 vjeēe Chantelle Steadman.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  nuk ta jep fare pershtypjen se eshte 15 vjece ! ndoshta ngaqe ka fizik me te zhvilluar se djali ! por me te vertete qe cfare nuk po ndodhin tani !

  mendoj se femijet duan shume kontroll ne kete moshe . te me ndodhi diēka e tille te femija im nuk e di se si do te rreagoje , sepse eshte e lehte te flasesh , por kur te vjen halli ne der ske cfare ben do e hapesh deren !

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ne kohen tone eshte per t’u habitur nje gje e tille, po ne kohen e prinderve tane, ishin femrat ne moshen 15-vjecare me nga 2,3 femije.
  Gjithsesi, mendoj qe ndaj femijeve duhet treguar me teper kujdes.

 6. #6
  Pale femijen e kujt po rrit mavria

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  shih shih, ca pizivengu...

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Kulmi.jo keshtu si po vin dite qe kan shkel te gjith femit ,nji tu bo goca 10 vjece te fillosh ti japesh kontraceptive ne vend te vitaminave, se no te vjen veti i dyte ne shpi.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  Test DNA

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga shoku_tanku Lexo postimin
  Pale femijen e kujt po rrit mavria
  I paske rene pike shoku tanku....

  Pas testit te DNA doli qe nuk eshte 13-vjeēari babai

 10. #10
  Ehh more gjino more gjino...te thashe qe do te ta hanin fikun te tjeret

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hej zot na ruj si jan bo kalamojt e sotit vetem per s.... ju pret menje jo per gjo tjeter!!!!!

 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  degjova mbreme ne lajme se nuk eshte e vertete se bebja e lindur nuk eshte femija e ketij djalit 13 vjeēar , sepse sipas analizave te kryera te ADN rezultuan negative per kete djalin dhe doli se babai i vertete eshte dikush tjetr !

 13. #13
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  sa e rrezikshme paska qene dhe kjo goca.........

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ke te drejte girl08

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Behet baba ne moshen 13 vjecare

  Nje djalosh britanik 13-vjecar eshte bere baba. Alfie Patten dhe e dashura e tij 15-vjecare, Chantelle Steadman, jane bere prinder te nje vajze, Maisie Roxanne.


  1269.jpg

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e peshkatari
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  150
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Per te qare e per te qeshur.

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  pupupuu , ca behet kshu
  sa krenar qe duken kta prindrit e rinj

  pastaj e habitshme esht , se ai 12 vj , esht ende i pa pjekur ne aftesin riprodhuese !

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  E paska ber si burrat I ra dhe ky njher me pushk !

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pupupuu , ca behet kshu
  sa krenar qe duken kta prindrit e rinj

  pastaj e habitshme esht , se ai 12 vj , esht ende i pa pjekur ne aftesin riprodhuese !

  ke ne thon njeri i mequr ta lan kopilin ke dera hahahha me kupton mbase labja ca dua te them?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Diplomohet nė moshėn 73 – vjeēare
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 11:09 AM
 2. Japoni, vret veten nė moshėn 102-vjeēare
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-04-2011, 03:18 PM
 3. Itali, bėhet nėnė nė moshėn 54-vjecare
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-12-2010, 09:28 PM
 4. Baba i binjakeve nė moshėn 71-vjeēare
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-11-2009, 10:48 AM
 5. Vdiq Michael Jackson - Ne moshen 50 vjeēare!!!
  Nga ReniX nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 06:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė