Rezultati i sondazhit: Cili ėshtė problemi mė i mprehtė dhe shqetėsues i futbollit shqiptar?

Votuesit
1. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Drejtimi nė rang institucional

  0 0%
 • Niveli i trajningut

  0 0%
 • Infrastruktura

  0 0%
 • Vetė futbollistėt

  0 0%
 • Trukimet

  0 0%
 • Ndėrhyrja e politikės

  1 100.00%
 • Tė tjera

  0 0%

Cili ėshtė problemi mė i mprehtė dhe shqetėsues i futbollit shqiptar?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Cili ėshtė problemi mė i mprehtė dhe shqetėsues i futbollit shqiptar?

  Receta Gatimi

  Duke pare se futbolli Shqiptare ka shume probleme shqetesuese per te gjithe sport'dashesit, mendova te hap nje sondazh per te diskutuar se cili eshte problemi thelbesor qe ndikon me shume tek futblloi Shqiptare.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 18-02-2009 mė 02:45 PM.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Le te themi qe punet vijne zinxhir:

  nga: Drejtimi i dobet, sjell
  Trukimet
  Neglizhimin e futbollistėve per loje
  pon b nuk fituaie Infrastruktura pasi ska investim
  dhe pa lene menjane ndėrhyrjen e politikės

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte problemi kryesor i Rinise Shqiptare
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-09-2014, 10:30 PM
 2. Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar??
  Nga Insomnia nė forum Kultura Kombėtare & Botėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 28-03-2014, 06:12 PM
 3. Cili eshte vesi yt me i keq?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 14-12-2013, 09:22 PM
 4. Cili ėshtė filmi mė i bukur Shqiptar?
  Nga Lirenti nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 11:19 PM
 5. Bojkotohet kampionati Shqiptar i futbollit
  Nga ReniX nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 06:39 PM