Kerkese per LOGO!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e vigan
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Kerkese per LOGO!

  Receta Gatimi

  Tung
  Po bej kerkese per nje llogo me 620px X 169px
  Te shkoje me faqen http://www.albmp3.org

  Ne te te shenohet ALBMP3.org
  pak me poshte Feel the albanian rhythm
  Ndersa nga fundi Download Albanian Music

  THNX

 2. #2

  Re: Kerkese per LLOGO!

  a mundeni edhe mu me ma ba nje besi-mp3
  per ket web e kam http://besimp3.be.funpic.de/

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkese per LLOGO!

  ja e para  ja dhe tjetra

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per LLOGO!

  Doja un nje por te vogel per me e von neper website si pershembull si sponsor emrin e ka atdheu mundeni te ma beni nje . THANX

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkese per LLOGO!

  Ju duhen dhe disa postime te tjera.... JO SPAM lexo guiden

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per LLOGO!

  ReniX o lal po hera par qe po te them per nje logo seshte e 100 here

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per LLOGO!

  .

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Kerkese per LLOGO!

  Jo dopio postime... mund te modifikosh ate me te mesiperm.

  pastaj duro...

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Kerkese per LLOGO!

  munesh me e bo ?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Kerkese]Logo urgjent
  Nga Lirimi-Crack nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 07:55 PM
 2. Kėrkesė pėr bursė
  Nga armendi1984 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 10:26 PM
 3. KERKESE
  Nga AMADEK nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-05-2007, 08:09 PM
 4. Kerkese...
  Nga Alb-Angel nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:43 PM