Leter mamase


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Talking Leter mamase

  Receta Gatimi

  « Mama e dashur,  Mė vjen shumė keq qė mė duhet tė tė them se kam ikur nga shtėpia pėr tė vajtur me djalin qė dua. Ai ėshtė dashuria e jetės sime. Duhet ta takosh, ai ėshtė aq i ėmbėl me ato tatuazhet, pirsing dhe motorin e tij. Por s'ėshtė vetėm kjo mama e dashur. Jam shtatzėnė dhe Abdyli thotė qė do kemi njė jetesė tė mrekullueshme nė rulotin e tij nė mes tė pyllit.

  Ai ka qejf tė bėjmė shumė kalamaj sėbashku, dhe kjo ėshtė edhe ėndrra ime. Mė nė fund e kam kuptuar se marihuana ėshtė e mirė pėr shėndetin dhe lehtėson dhimbjet. Ne do ta kultivojmė dhe do u japim edhe miqve tanė kur t'u mbarohet heroina apo kokaina, nė mėnyrė qė tė mos vuajnė. Ndėrkohė, shpresoj shumė qė shkenca tė ketė gjetur njė kurė shėruese pėr sidėn nė mėnyrė qė Abdyli tė bėhet mė mirė.

  Mos ki merak pėr mua mama, unė jam 13 vjeēe tashmė dhe mund tė kujdesem pėr veten krejtėsisht e vetme, dhe atė pak eksperiencė qė mė mungon, Abdyli mund tė ma kompensojė me 44 vjetėt e tij. Shpresoj tė tė bėj njė vizitė sė shpejti, kėshtu do tė njohėsh nipėrit e tu. Por mė sė pari do shkoj me Abdylin tek prindėrit e tij nė rulot nė mėnyrė qė tė mund tė martohemi.

  Kėshtu do tė jetė mė e lehtė pėr tė qė tė nxjerrė lejeqėndrimin.  Vajza jote qė tė do shumė.


  PS : Po tė shkruaj ca idiotėsira mama, jam tek komshijtė !  Doja vetėm tė tė thoja se nė jetė ka gjėra shumė mė tė kėqija se sa lista e notave qė do tė gjesh mbi tavolinė. Tė dua ! »

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Shume e bukur Erlindo

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  E forte kjo. E kisha lexuar diku tjeter por jo ne shqip.  ns

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14
  te shkon gjaku ne fund te kembeve kur lexon reshtat e para por kur lexon pjesen te p.s fillon e qarkullon gjaku normal !

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ku nuk i shkon mendja njerezve. cfare ideje

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  shume e bukur.........
  une po prisja ndonje fund te tmerrshem...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nje leter per ty
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-10-2012, 06:55 PM
 2. Marieli i bindet mamasė, ndahet nga Mirjeta
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-05-2011, 06:24 PM
 3. LETER...
  Nga girl08 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-01-2011, 07:02 PM
 4. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2010, 02:07 AM
 5. leter e nje nene
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 10:20 AM