Emer Vajze


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 29
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Emer Vajze

  Receta Gatimi

  NJe mikja ime pret nje bebe ne muajin maj, dhe do te jete vajze. Por problemi qendron sepse deri tani nuk jane te vendosur per asnje emer. nqse me ndihmoni qe te bejme nje liste me emrat me te bukur te thene nga ju.faleminderit

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Emri qe me pelqen me shume mua eshte Noemi kete do te jepsha une.

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Hermosita
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku rafsha mos u vrafsha!!
  Postime
  28
  Reputacioni
  0
  Personalishte me pelqejne emrat qe kan nje kuptim.

  Helene: me kujton antikitetin grek, vajza me e bukur ne bote.
  Esmeralda: Shej shprese, e cmuar, emer spanjoll perardhja e tij nga guri smerald.
  Selene: emer grek dhe ky, kuptimi i tij hane.
  Ginevra : Origjine celtike, kuptim i saj fate qe ndricon.


  Keto me erdhen nder mend per momentin dhe me pelqejne shume.

 4. #4
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  ju falenderoj ..emri Noemi eshte nje nga te perzgjedhurit nga ne

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13
  Mua me pelqejne:
  Anisa
  Kristel
  Noemi

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  mua me pelqen emri Nikol.......

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Laura
  Stefanie
  Adriana
  Kristal

 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  aaa Renix pse te pelqeka Stefanie?????faleminderit te gjitheve

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  heidi
  enia
  dhe pa dyshim noemi qe esht i mrekullueshem

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  asnje njeri tjeter spaska mendime???

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Briana

  Patricia

  Audra


  Joana

  Amber Ember

  Lusiana


  si te duken keto

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Viola
  asia
  amelia

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  poligrafiks emri Briana me pelqen me shume..megjithate faleminderit

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13
  Arlena

  Amelia

  Erigena

 15. #15
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  faleminderit per mendimet,,kur ta vendosim do tjua them emrin

 16. #16
  neper bote......... 10% Maska e ledjo
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  82
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  noemi.......serena

 17. #17
  i/e rregjistruar 10% Maska e florib
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Muaa me pelqen

  Emma
  Alisia
  Anna

 18. #18
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Magda
  Luela
  Rozalinda
  Katerina
  Mishel

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Amajla
  Ester
  Gloria

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  Naomi
  Ruthi
  Heri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 08:48 PM
 2. Kerkoj 1 emer per...
  Nga labja nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 71
  Postimi i Fundit: 08-06-2013, 10:39 PM
 3. Emer Djali
  Nga aurel nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 11:54 AM
 4. Ne Emer te Dashurise!
  Nga erinda nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 11:36 AM
 5. Emer vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 24-09-2010, 11:12 PM