Disa imazhe tė habitshme!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Disa imazhe tė habitshme!

  Receta Gatimi

  Sikur ne te vertet te mundje te gerrisje si ne keto fragmente.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une grisa nje faqe tek nje libri ime dhe nuk me doli keshtu

 4. #4
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Peniel
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Athinė, Greqi
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Ti mirė qė nuk grise gjithė librin..

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ooooooooo zzzzoooooooooottttttt pse merreni me kaq gjera koti aman?merruni me msimet mo!!!!!!!!hahahahah(shume e dhene pas mesimeve)

 6. #6
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po dhe keto pjese nga libria jane marre
  dmth qe futen tek mesimet.
  sikur te ishin keshtu gjith librat

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahaha eeeeeee ca qenke ti ore!!!!!!!!!pse ore ste del edukata seksuale pa qene te gjithe librat keshtu?

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga qween Lexo postimin
  hahahahaha eeeeeee ca qenke ti ore!!!!!!!!!pse ore ste del edukata seksuale pa qene te gjithe librat keshtu?
  hahaha e kisha llafin te ishin me foto keshtu
  do shkonim ne shkolle me qef

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahaha pse ti vetem po pati nga keto foto shko ne shkolle me qejf??????a te keqen!!!!!!

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ...........librat tani grrisi sa te duash asgje sdel vetem mesimi qe eshte i radhes se ti ishte keshtu i kisha grrisur te gjitha librat une

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e florianVod
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  40
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  HaHAHA
  Sa interesante
  Mir do ish ta benim kte gje me vajzat rruges

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, shum te bukura

 13. #13
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po pse ben kursim ore
  grise fare komplet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria e shprehur ne imazhe
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 17-08-2015, 11:13 PM
 2. Si te shkepusim imazhe nga nje Film
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-12-2012, 01:35 AM
 3. Publikohen imazhe te HTC Deluxe DLX
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-11-2012, 10:12 PM
 4. Imazhe te krijuar me Shkronja!
  Nga MAJDI nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-06-2010, 12:21 AM
 5. Imazhe nga Ura mbare boten
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-07-2008, 06:40 PM

Etiketat pėr kėtė Temė