Receta Gatimi

Shpikjet e tė ardhmes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Shpikjet e tė ardhmes

  Nje valixhe mund te mbaj mbi 90% te garderbes

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Shpikjet e tė ardhmes

  Per ata qe kan memorien e shkurtet ja ku eshte zgjidhja,
  Njesoj si RAM-i i kompiuterave, nje chip qe mundeson rritjen e kujteses te njerezit.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Shpikjet e tė ardhmes

  nqs moda do vazhdoj me vita(bel) te shkurter ja si do jene pantallonat e te ardhmes
  Tube fashion me shume se pantallona jane kambale.


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  33

  Re: Shpikjet e tė ardhmes

  kjo vazo me lule eshte e afte te gjeje vendet me me shume drit automatikisht per rritjen e lules mbi te

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kuzhina e sė ardhmes !!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 04:57 PM
 2. Endrrat e se ardhmes
  Nga lettas nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-09-2011, 03:57 PM
 3. 20 profesionet e te ardhmes!
  Nga ReniX nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2011, 08:18 PM
 4. 10 shpikjet e dėshtuara tė 2010-s
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 31-12-2010, 08:17 AM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 10:28 AM