Receta Gatimi

Eshte nje raket? eshte nje Avion? boh eshte Google Maps!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Eshte nje raket? eshte nje Avion? boh eshte Google Maps!

  Sic dihet ne sherbimin e Google per hartat jane pare gjerat me te cuditeshme ne natyre dhe ndertime njerezore...

  Ne link me poshte eshte nje objekt fluturues qe i ngjason nje rakete
  Shiko ketu Te plote

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e kami
  Anėtarėsimi
  Mar 2007
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: Eshte nje raket? eshte nje Avion? boh eshte Google Maps!

  shum interesante3 vertet

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Logo e Microsoft nuk eshte e re! Ajo eshte e vitit 1995
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:42 PM
 2. Si tė aktivizojme windowsin mbasi eshte zbuluar qe eshte kopje
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 12:40 PM
 3. Mohon se ėshtė shqiptare,deklaron se eshte meksikane
  Nga labja nė forum Diaspora Shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 04:41 PM
 4. A ėshtė duke e ndaluar Yahoo-ja Del.ici.us? Pėrgjigjja ėshtė po
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-12-2010, 11:32 PM
 5. Eshte Google Altruist?
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-06-2008, 12:44 PM