Kerkese per Firme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Kerkese per Firme

  Receta Gatimi

  Pershendetje:kisha nje kerkese per firme nese eshte e mundur,firma duhet te kete te shkruajtur Lirenti.Com dhe ti pershtat ketij forumi dhe veshjes se tij sepse e dua per ta vene per ketu.Madhsia dhe gjerat e tjera po ja u le ju ne dore.
  Faliminderit.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me motive moderatori:

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Faliminderit Reno fantastike fare me pelqen shume.

 4. #4
  Beni ecėn vetė... 10% Maska e chgrp9557
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Nje me motive patriotike


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Bukur ka dal, ja paske marre mire doren photoshopit

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Faliminderit shume e bukur,

 7. #7
  erbLHosting 20% Maska e B|1n1
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Kut duu
  Postime
  248
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  chgrp9557 me vjen keq qe ta vjedha po deshta ta provoj

 8. #8
  ta bej dhe une nje, por me vone sepse nuk kam tani mundesi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rroba Firme apo Pazari?
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-02-2011, 11:32 AM
 2. Kerkoj firme ne forme imazhi
  Nga labja nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-02-2011, 08:04 PM
 3. Foto te ndryshme gliter per firme
  Nga EMAUS nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 07-10-2010, 08:33 PM
 4. [IMG] Imazhe Firme tė personalizuara per forum
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 01-07-2008, 10:29 AM
 5. Kerkes per firme
  Nga anakonda nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 08:56 PM