Vipat miliona vjet mė parė. Shikoni si mund tė ishin ato


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Foto Vipat miliona vjet mė parė. Shikoni si mund tė ishin ato

  Receta Gatimi  Je kurioz tė shikosh se si do tė mund tė ishte pamja jote nėse do tė kishte lindur miliona vite mė parė?

  Me rastin e 200 vjetorit tė lindjes sė Charles Darėin, 'Open University”, universiteti anglez i specializuar nė mėsimin nė distancėn ka nxjerrė njė lojė tė kėndshme qė i lejon tė gjithė pėrdoruesit tė doėnlodojnė online njė foto dhe tė transformojnė atė nė fytyrėn e njė austrolopitecus afarensis, qė ka jetuar 3.7 milionė vjet mė parė, apo nė fytyrėn e njė homo habilis, qė ka jetuar 2.2 milionė vjet mė parė, apo tė njė homo erectus qė ka jetuar 1,8 milionė vjet mė parė, ose tė njė homo heidelbergensis qė ka jetuar 500 milioni vjet mė parė. Republika. it ka dashur tė rishkruajė historinė e personazheve politik, sportiv dhe tė artit duke i imagjinuar se kanė jetuar miliona vjet mė parė. Nėse jeni kuriozė atėherė mund tė vizitoni faqen online devolve me.  balkanweb

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ja dhe disa imazhe te tjere!


 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Nicole
  Anėtarėsimi
  Oct 2007
  Postime
  115
  Reputacioni
  13
  Sa gallate, shume te lezetshme Reni

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ate Adrianon e paskan qare fare,sbesoj se i ka ngren shume kohe se ai ashtu eshte origjinal hahaha...

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e qween
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  in irana
  Postime
  207
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ku e ke gjet ket mo?shum e lezetshmeme sjell un i foto timen as ne shek e 1 nuk dal kaq e shemtuar hahahaaha (e bukur)

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e zeqqqa
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Postime
  60
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  thinx njeri tripin e fort e ki vazhdo kshtu Man

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gjendet furgoni i vjedhur 35 vjet mė parė
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 06:50 PM
 2. Cilat do ishin arsyet qe do te tradhetonit?
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 01-10-2009, 11:00 PM
 3. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-04-2009, 02:23 PM
 4. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-04-2009, 10:55 AM
 5. Njė faqe qe mund te shikoni dhe beni nyja
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-03-2009, 07:28 PM

Etiketat pėr kėtė Temė